2733
2734
عنوان

(طلا) خانمایی ک سر در میارن

299 بازدید | 38 پست

خانما ی سوال 

من مثلا ی گرم طلا میگیرم با اجرت میشه ۴۵۰۰

۳ تومن طلا بشه ۱۵۰۰ اجرتش

موقع فروش ک اجرت سوخت میشه هیچی 

از این ۳ تومن طلا یا حالا هر قیمتی ک اون موقع برای طلای خالصم باشه بازم چیزی کم میشه؟من سر در نمیارم ممنون میشم راهنماییم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

موقع فروش گرم مهمه .هرچقدر باشه طبق قیمت روز حساب میشه.ترجیحا هم نگین دار نگیر چون اونا هم درمیارن بعد وزن میکنن 

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
کم اجرت یا دست دوم بخر

عریزم میخوام استفاده کنم چیزایی ک خریدم تا الان اکثرا فانتزی بوده مثلا ۳ تومن ی گرم طلا بوده با اجرتش شده ۴۵۰۰

خب موقع فروش ک ۱۵۰۰ اجرت سوخت میشه 

میخوام ببینم باز اط اون قیمت خالص طلا چیزی کسر میشه

موقع فروش گرم مهمه .هرچقدر باشه طبق قیمت روز حساب میشه.ترجیحا هم نگین دار نگیر چون اونا هم درمیارن ب ...

اخه من تجربه ای ندارم بعد هزینه اجرت هم هرچی گرفتم نسبتا زیاد بوده اجرتش 

الان شنیدم یکی گفت شما ی بار موقع طلا پول اجرت میدی ی بار دیگه هم از وزن اصلی طلا موقع فروش باز اجرت کم میکنن 

حقیقتا ترسیدم من اصلا نشنیده بودم همچین چیزی 

این نیست دیگه درسته؟

تو طلا رو با اجرت میگیری اما موقع فروش ب نرخ خام میفروشی، اجرت ساخت ازش کم میشه.

اگا میخوای زیاد متضرر نشی یا طلا رو برل بلند مدت بگیر یا طلای دست دوم و بی اجرت بگیر

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بله قیمت فروش از قیمت طلای خام هم کمتره 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

۱۰،۲۰ هزار تومن زیر قیمت تابلو میخرن

البته میتونی تو دیوار بفروشی ب قیمت تابلو یا کمی بالاتر

عضوگروه نارنجی🧡تاریخ شروع ۱۰/۲۵🧡وزن اولیه۷۲😬وزن ثانویه ۱۱/۵:۶۹/۸۰۰😎وزن ثالثیه😅 ۶۸/۶۵۰:۱۱/۱۶😉وزن هدف اول ۶۵🔐هدف دوم۶۰🔐هدف نهایی ۵۸🔐💛من موفق میشم،دیگه وقتی عصبی بشم شکلات نمیخورم نوشابه انرژی زا و چیپس و کیک و کلوچه ممنوع🤧😜،،دوستان،کارآگاهان،کنجکاوان تاپیک اول مال من نیستتت من متاهلم چندساله ازدواج کردم
تو طلا رو با اجرت میگیری اما موقع فروش ب نرخ خام میفروشی، اجرت ساخت ازش کم میشه. اگا میخوای زیاد مت ...

اهاااا

اخه من دوس دارم استفاده کنم هرچی خوشم میاد میخرم

پس الان بگیرم ۱۰ ۱۱ سال دیگ بفروشم ضرری نداره نه؟

2706