2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
برادرم سروان اگاهیه اگه بدردت میخوره

میخام بدونم تا چند روز بازداشت نگه میدارن مگ سریع نمیفرستن زندان بعد یک روز

و اینکه ت بازداشگاه چ تعداد ادم هست

من همسرمو ده روز ت بازداشگاه نگه داشتن نمیزارن زنگ بزنه اون ادمی ک شکایت کرد رضایت داده

ولی همسرم روهمش امروز فردا میکنن برا ازادیش

الان گفتن برید براشنبه 

ن میخام بدونم تا چند روز بازداشت نگه میدارن مگ سریع نمیفرستن زندان بعد یک روز و اینکه ت بازداشگاه چ ...

خب تا تکمیل پرونده هست بعد میفرستن دادسرا

بستگی به اتاقک بازداشتگاه داره هیچ وقت امار دقیق نیست

زمان ثابت کرده همتونو...
بستگی به جرمش داره

ی تهمت زدن بهش اشتباه با شخص دیگ گرفتن بعدم شاکی فهمید اشتباه رضایت داد اما بقیه ولکن نیستن و همش امروز فردا میکنن

اخه اگ چیزیم باشه باید بفرستن زندان ولی این هنوز ت بازداشت نگه داشتن

خب تا تکمیل پرونده هست بعد میفرستن دادسرا بستگی به اتاقک بازداشتگاه داره هیچ وقت امار دقیق نیست

خب چ پرونده ای وقتی شاکی رضایت داده

امروز هم رفتن پیش قاضی و گفتن ک رضایت داده اما دوباره بردنش بازداشت گفتن تا شنبه

ی تهمت زدن بهش اشتباه با شخص دیگ گرفتن بعدم شاکی فهمید اشتباه رضایت داد اما بقیه ولکن نیستن و همش ام ...

بستگی بدستور قاضی داره چند روز بازداشت باشه

بعدشم اتهامش چی بوده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1880641
میخام بدونم تا چند روز بازداشت نگه میدارن مگ سریع نمیفرستن زندان بعد یک روز و اینکه ت بازداشگاه چ ت ...

عزیزم طبق قانون بدون اجازه قاضی حداکثر بین 48 تا 72 ساعت میتونن بازداشت نگه دارن مگر اینکه قاضی دستور دادهباشه برای تحقیقات بیشتر و بازجویی تو کلانتری نگهش دارن ولی بدون اجازه قاضی نمیشه

بستگی بدستور قاضی داره چند روز بازداشت باشه بعدشم اتهامش چی بوده

ده روز بازداشت

تهمت زدن ک با اسلحه تهدید کرده اما بعدش شاکی فهمید امار اشتباه بهش دادن و همسر من نبود رفت محضر رضایت داد ت دادگاه رضایت داد اما همچنان ت بازداشت

عزیزم طبق قانون بدون اجازه قاضی حداکثر بین 48 تا 72 ساعت میتونن بازداشت نگه دارن مگر اینکه قاضی دستو ...

اخه ده روز ت بازداشت 

و اینکه نمیفرستن زندان

بعدکسی ک ت بازداشت چطور جایی میترسم اونجا ادمای معتاد باشن و معتادشه همسرم

من اصلا نمیدونم بازداشتگاه چطور جایی😭😭خیلی نگرانم

2706