2733
2734
عنوان

معاشرت با نوابغ!

168 بازدید | 8 پست

تا حالا تجربه معاشرت و صمیمیت با آدمایی که ضریب هوششون از متوسط جامعه بالاتره، داشتین؟!

من یه تجربه عجیب دارم😐😵

دوست نابغه ما اینجوریه که برای فهمیدن مزه دهن من در مورد خودش و اینکه در مورد خصوصیاتش چه فکری میکنم، مستقیم از من سؤال نمیکنه؛ بلکه این خصوصیات بارزش رو به دیگران نسبت میده و پشت سر اونا غیبت میکنه که عملا داره خصوصیت خودشو بیان میکنه و جالب اینجاست اونارو با باد انتقاد و تمسخر میگیره!

اون اوایل، منم با این غیبتاش همنوا میشدم، اما بعد مدتی دیدم بعد تأییدای من، ناراحت میشه!!!

بعدش فهمیدم قصه از چه قراره :|
حالا واقعا موندم چی کار کنم://

وقتی در مورد خودش اینجوری حرف میزنه، تأیید کنم یا رد؟! قبول کنم یا انکار؟! و یا سکوت؟؟؟؟!!!!|:::

خیلی شرایط سمیه انصافا😐😑

نوابغ چرا اینجورین واقعا؟!؟!؟!؟😑😑😑😑

نوابغ جان! آدم باشید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختر دایم نابغه ریاضی هست امریکا رفته باشوهرش هر وقت میاد ایران زنگ میزنه میریم مثلا همون بچگیمون هستیم همه میگن چقدر خودشو میگیره اما بامن راحته البطه دختر دایم هم میشه پیش هم بزرگ شدیم

نوابغ بعضیشون هوش هیجانیشون در حد اوسکوله

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
نوابغ بعضیشون هوش هیجانیشون در حد اوسکوله

عاره ولی این آدم فکر کنم رو هر کارش فکر و برنامه داره

همیشه تو بحثا ازش کم میارم و طوری میشه حتی که چیزایی که بلدمم یادم میره!

بحثو هر جایی که دوست داره میبره و من مغلوب محضم://///-///

عاره ولی این آدم فکر کنم رو هر کارش فکر و برنامه داره همیشه تو بحثا ازش کم میارم و طوری میشه حتی که ...

اره رو بحث و اینا خوب فکر میکنن که بدونن چی میگن..

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼