2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

داییم

اون زمان

۲۴ سالش بود

عاشق یکی شد..

دختره رفت ترکیه با یکی دیگه ازدواج کرد:)

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

آره نگید تو بچگی بوده الکیه درسته تو بچگی بوده و شاید غلط ولی ربطی نداره عشق نباشه یه بار ۱۵سالگی یه بارم ۱۷ البته شایدم عشق واقعی نبودن ولی مت واقعا عاشقانه بودم و عاشق یه نفر دیگه هم هستم که اونجوری که بهم برسیم نیست عشق بین یه اسطوره و هوادار اینجوری اولی حدودا ۶ماه بود و بعدشم چند وقت یه بار حرف میزدیم و به خاطر اینکه حاضر نشد به خاطرم از ۶نفری که باهاشون بود بگذره کات شد و دومین بار هم دوسم نداشت ولی من هر روز عاشق تر و اون بدتر و حسابی خوردم کرد و کاری گرد خودم برم 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
عه چرا

همش استرس خرج زندگی داره یه کم سرد شده منم بمرور دارم سرد میشم چون حرف زدنم رفتارم محبتم اثر نداشت منم مثل خودش شدم از هم دوریم فعلا. به دوری هم عادت کردم درحدی که دلم نمیخاد برم زیر یه سقف 

2706