2777
2789
عنوان

برم بیرون با مادر دوست پسرم یانه

349 بازدید | 25 پست

ما قراره ازدواج کنیم مادر رلم مخالفه ما هست ها رلم میگه قرار بزاریم بریم بیرون با مادر من و مادر بزرگم اونم با مادر و مادر بزرگش که آشنا بشیم بنظرتون قبول کنم بریم یا نه البته مادرش زنگ‌میزنه هماهنگ میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی بگم والا😑

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

عزیز تاپبک های دوست پسر ممنوعه

🟥🟥🟥 پیوستن به کمپین حذف تاپیک از ۲ تیر به مدت ۴ روز شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه❤️ نه تاپیک بزن نه پست بگذار ❤️ یک بار بیایین متحد باشیم 💞درخواست دوستی (آقایون)ممنوع .یه دختر مهربون اما زود از کوره در میرم🤣اگه مخالف نظرمی ریپ نزن حوصله ی جرو بحث ندارم نه دردسر میخوام نه دعوا. 

مادرش مخالفه بعد میخوای باش بری بیرون

دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

مادربزرگ چرا ؟

مامانا کافیه 

آره برو

گفتند : در یک جمله او را توصیف کن . گفتم در آسمان تاریک شب میان ، تمام ستارگان روشن 🌠 او ماه 🌙من است .  تو همون اتفاق قشنگه ای که افتادی وسطِ زندگیم ❣️ مرسی واسه بودنت پسرِ مغرورِ بداخلاقِ جذابِ  من 🥰 خدا تو رو برام حفظ کنه عشق ترین رفیق 🫂   🌹🌹🌹🌹 خیلی دوستت دارم 🌹🌹🌹🌹
2801