2733
2739
عنوان

تو زندگی پس از زندگی می گفت تو تاریکی صدای زوزه گرگ ميومد

| مشاهده متن کامل بحث + 2039 بازدید | 68 پست

برنامه زندگی پس از زندگی که فقط عذاب و ترس رو نشون نمیده 

خیلیا هم کارای خوب انجام دادن و مورد رحمت و پاداش الهی هستن که خیلی شیرین و لذت بخش تعریف میکنن. عدم اعتقاد به معاد یعنی منکر شدن وجود خدا.

چون خدا هیچ چیز رو بی حساب و کتاب نمی آفرینه. اگرم تو این دنیا قرار بود همه چی تموم بشه خودخواهی و گناهان زیادی رواج پیدا میکنه...پس فرق انسان خوب و بد چی میشه! 

در ضمن عذاب های اون دنیا جسمی نیست که قابل فهم نباشه.عذاب روحی هست و اتش وجهنم از درون انسان یعنی همون اعمال بد فرد هست حس عذاب وجدان حس پشیمانی بدترین عذابه و البته حس بی محلی خداوند اوج عذاب هاست.

در مقابل حس ارامش و رضایت و توجه و لطف و رضایت خداوند بالاترین پاداش هاست.

در مقابل این حس های واقعی 

این دنیا همش خوابه و پوچ... 

کسی که همش درگیر ظواهر دنیا و مادیات باشه مسلم هضم و درک این چیزا براش مشکله...

برنامه زندگی پس از زندگی که فقط عذاب و ترس رو نشون نمیده  خیلیا هم کارای خوب انجام دادن و مورد ...

بله دیگه.فی قلوبهم مرض فذادهم الله مرضا و لهم عذاب علیم...

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب دوباره بالا اومده! تاریخ تاپیک رو ببینید! برای اسفنده!

عه اره

وای من چقد پیگیر نی نی سایتم فک کنم یه تاپیک هم از زیر دستم در نره😂

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
کم مردم رو بترسونید !؟ کم خدا رو بد جلوه بدین!؟ ابن حرفا یعنی شما بع خدا اعتماد ندارین! هیچکس از ...

خدا ترسناک نیست.  اعمال ادم ها هستند که ترسناکند و اگر یک بار این برنامه رو ببینید متوجه میشید که گویای همین مطلب هست. 

2740
اخه مرگ تنها مجهولبه که هبچکس ازش خبر نداره  فقط بلدن مردم رو بترسونن از خدا یه دیو ساختن  ...

خدا ترسناک نیست.  اعمال ادم ها هستند که ترسناکند و اگر یک بار این برنامه رو ببینید متوجه میشید که گویای همین مطلب هست.