2733
2739
عنوان

تو زندگی پس از زندگی می گفت تو تاریکی صدای زوزه گرگ ميومد

| مشاهده متن کامل بحث + 2051 بازدید | 69 پست
ساعت پنج شبکه چهار تکرارش یک نصفه شب 

شبکه قرآن هم صبح ها نشون میده تکرارشو ۸:۴۰ دقیقه.التماس عا💚💚💚

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا به مرگ فکر نمی‌کنم. این برنامه هم اصلا ندیدم . ولی اعتقاد دارم مرگ اونقدرا سخت نیست . جسم که ...

پس اعمالشون چی میشه ؟دلی که شکستیم ...

اشکی وه درآوردیم

2731
من یه سوال میپرسم ما وقتی مردیم بدن داریم که گرگ پاره مون کنه؟ فکر نمیکنید منطقی نیس این حرف کلا؟

شبکه قرآن ۸صبح و ۸شب پاسخ سوال ها رو میده .

هرچی هست همین دنیاست با مرگ دیگه همه چیز تموم میشه . پاداش و عذابی بعداز مرگ وجود نداره . 

خب ...دیدگاه شما خیلی با دیدگاه ما متفاوته..و باید بگم اصلا منطقی نیست من خودم تازگیا همین پارسال دخترخاله ی جووونم که دوتا بچه داشت از دست داد..این خانوم جوری بود که با نامحرم هم کپ میگرفت..به قول خودشون میگفتن اینکارا چیه طرف عین برادرمه پس من راحتم و و هرجورکه بخوام رفتار میکنم‌.بماند‌‌‌‌...دخترخاله ی من پارسال سر تصادف جونشو از دست داد..‌‌خداشاهده اول پنج شنبش خوابش و دیدم که داشت التماس میکرد که برام صلوات بفرست...اینجا سرده...من سردمه

خب جسممون به خاک سپرده میشه...اون روح ماست که عذاب و درد میکشه

روحمون چرا باید از گرگ بترسه فکر کن تو یه روحی آیا از گرگ میترسی؟ خیر چرا؟ چون بدن فیزیکی آسیب پذیر نداری حتی روح گرگم نمیتونه بیاد اذیتت کنه چه اذیتی میخواد کنه اصن یه سری ترس ها فقط مخصوص این دنیا هست مُردی اصلا معنی نمیده ولی بعضیا یادشون میره ما اونجا اصن جسم نداریم یا اگرم داریم دیگه فیزیکی نیس که گرگ بخورتش🥴 من دیگه تلاشمو برای قانع کردنتون کردم ولی در نهایت انتخاب با خودتونه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
2738
خب ...دیدگاه شما خیلی با دیدگاه ما متفاوته..و باید بگم اصلا منطقی نیست من خودم تازگیا همین پارسال دخ ...

خداوند رحمتشون کنه . ولی شما چون فکر می‌کردید دخترخالتون گناهکاره و نیاز به دعا و خیرات داره تو خواب به اون حالت براتون نمایان شد .

بر فرض موردی داشتیم فرزندی که عاشق پدرش بود  و پدرش فوت میکنه ، همیشه پدرش رو تو خواب خوشحال میبینه چون از نظرش پدرش آدم درستکاری بود . ولی همه ی انسان ها گناه و خطا هم دارن . 

روحمون چرا باید از گرگ بترسه فکر کن تو یه روحی آیا از گرگ میترسی؟ خیر چرا؟ چون بدن فیزیکی آسیب پذیر ...

خب ببین هم اینجا که محسوس هست مثال میزنم مثلاً مادرت سرت داد بزنه و بهت فحش بده خدای نکرده تو ناراحت میشی و میگی دلم شکست یا دوستت تهدیدت کنه که حتما میزنمت،حالا بخاطر خطایی که کردی ،،خب تو دچار ترس و دلهره میشی بدون اینکه به جسمت آسیب بزنند همینا یه نوع عذابه در آخرت هم جسم برزخی داریم و عذابهایی بصورت گرگ و آتش و سگ ممکنه تظاهر کننن

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭
خب ...دیدگاه شما خیلی با دیدگاه ما متفاوته..و باید بگم اصلا منطقی نیست من خودم تازگیا همین پارسال دخ ...

ای وای راست میگین؟خدا به دادمون برسه من خیلی گناه کارم چی کار کنم .دلم میخواد از شدت حسرت بمیرم

2706