2737
2734
عنوان

خانواده شوهرباکلاس

412 بازدید | 21 پست

سلام بچه هامن خانواده همسرم خیلی پولداروباکلاسن منظورخاله دایی عمه عموهاشومیگم امشب یه سریاشون ازخارج اومدن همه خونه پدرشوهرم دورهم جمع شده بودن ماهم رفته بودیم خیلی برام سخته باهاشون ارتباط برقرارکنم کلاساکت بودم حرف خاصی نزدم فقط شنونده بودم احساس ضعف میکنم درمقابلشون ازطرفی هم همه کنارهم ازادوراحتن ومن محجبه بایدباشم چون همسرم اینجوری دوست داره چیکارکنم حالابازم بایدببینمشون 

بعد میگن خانواده طرف مهم نیست 

عزیزم اعتماد به نفستو بالا ببر سعی کن هرچند کم صحبت کنی 

در مورد حجابتم اگه خجالت میکشی جلوشون یجوری بگو‌ شوهرت اینجوری دوس داره ک موذب نباشی

قرار نیست توام مثل اونا باشی ..هر جور که هستی همونطوری باش اعتماد بنفس اتو ببر بالا ..اینطوری فکر کنی همیشه خودتو تحقیر کردی

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خودت باش مهم خودت و همسرت هستین که اون تورو اینجوری که هستی پسندیده و دوستت داره ‌. حالا فامیل ...

اینقدرناراحت میشم که حرفی برای گفتن ندارم واینجوری بایدمعذب باشم بعدکه میام خونه تاصبح خوابم نمیبره

نه من که ناراحت هستم بگو عزیزم

کلا از پایه و اساس طرز فکرت غلطه

اصلا کی گفته از خازج اومدن نماد باکلاسیه؟یارو شرایط زندگیش ایجاب کرده توی یه کشور دیگه زندگی کنه بعد مثلا اونا اینقدر احمقن که بعد از چند سال به قول شما خارج زندگی کردن و دیدن عقاید مختلف به خاطر پوشش به شما حس بدی القا کنن؟

به خودت بیا گلم خودتو دوست داشته باش ارزش تو بیشتز از این حرفاس

2738

عزیزم از کی تاحالا خارج رفتن و بد لباس پوشیدن شده نشونه ی باکلاسی و بزرگ بودن؟ بعد این سالهای ازدواج فهمیدم هرجور خودت راجع به خودت وتفکرت فکر کنی بقیه هم دقیقا همونطوری فکر میکنن. تو خودت درونت پوششت رو نقطه ضعف میبینی وپول و خارج رفتن اونارو نشونه بزرگ بودنشون. اشتباه از خودته

کلا از پایه و اساس طرز فکرت غلطه اصلا کی گفته از خازج اومدن نماد باکلاسیه؟یارو شرایط زندگیش ایجاب ک ...

حرفت کاملا درسته ولی باکلاسیشون بخاطرخارج زندگی کردنشون نیست که بخاطرتحصیلات وسطح آگاهیشونوواینکه خیلی راحتن باهم من شوهرم حساسه نمیتونم زیادبانامحرم هم کلام بشم خوشش نمیادبراهمین احساس تنهایی میکنم

حرفت کاملا درسته ولی باکلاسیشون بخاطرخارج زندگی کردنشون نیست که بخاطرتحصیلات وسطح آگاهیشونوواینکه خی ...

تحصیلاتو قبول دارم ولی آگاهی رو نه خیلی

شما برو مقاله های ناف آمریکا رو بخون که در قید و بند هیچ چیز نیستن

ببین راجب ارتباط راحت با مرد ها و زن های غریبه چه نظری دارن؟

واقعیت اینکه ما یه فرهنگ غنی و خفن توی کشورمون داریم در این بابت که تازه علم داره بهش می رسه نیازی نیس از این بابت خجالت بکشی ایما رو هی به خودت تلقین کن

درست می شه این اعتماد به نفسه...

2706