2737
2734
عنوان

شوهراتون سالی چندبار میبرنتون سفر؟

2568 بازدید | 163 پست

خودم تو ۱۰ سال زندگی مشترک فقط یک بار کربلا یک بار شمال یک بار قم.....

شمال چند بار دیگه هم رفتیم ولی دوتایی نبوده با فامیلای شوهرم رفتیم

اوایل ازدواج میگفتم بیا بریم سفر می‌گفت بدون فک و فامیلم و دونفره بهم خوش میگذره🥲

خیلی دوست داشتم همیشه دو نفره بریم سفر بگردیم ولی اون اصلا اینجوری نیست.دلسرد شدم. فکر میکنم تنها چیزی که تو زندگی پابندم کرده بچه هامون😔

- ولی هر جور حساب میکنم، قرار نبود تو این سن انقدر بی ذوق و بی حوصله بشیم :))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر سابقم از مسافرت خوشش نمیومد

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

۱۳ سال ازدواج کردم اوایل زیاد میرفتیم الان دو سه سال حداقل سالی یه یکی دو بار میرفتیم شمال الان نزدیک یکسال اونم نرفتیم خیلی گرونی امسال هم خدا بهمون رحم کنه 

تازه اونم مسافرت انچنانی نمیریم همیشه خودم غذا درست میکردم جای ارزون میرفتیم که اونم دیگه نمیتونیم 😔

2706