2733
2771

ت بگو دوزار مردا شعور داشته باشن تو این تایم ، ندارن ک .هر جایگاهیم میخوان داشته باشن من بی پروا میگم بیشعورن میخواد پدر باشه برادر باشه یا هرکی

من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

دندانپزشکی با بیهوشی در مجهزترین کلینیک دندانپزشکی شرق کشور، برای کودکان و بزرگسالان. کلینیک دندانپزشکی تخصصی کاخ با مجوز رسمی دندانپزشکی با بیهوشی. مشاهده نمونه کارهای بیهوشی

بکشمش؟

خونش حلاله خواهر ول حالا عب نداره کوتا بیا ۰🤣

من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  

الان نی نی سایتیا میان میگن باباته کشتتم باید بهش سجده کنی🤣

من دوران نوجوونی بابام خیلی ایراد می گرفت ازم چرا بلند میخندی چرا بلند صحبت میکنی چرا اینطور می شینی سر این مسائل پیش میومد انقدر گریه میکردم بخدا راه هم می رفتم این مرد چیزی از راه رفتنم پیدا می کرد میخندید ازدواج هم کردم جلو همسرم چرا دستپختت خوب نیست چرا بچه داری بلد نیستی تمام عمر من این گذشت من باید خودمو تغییر بدم یه جا گفتم بسه دیگه من همینم دیگه اون زمان شد یاغی شدم

بهترین خودت باش

مردایی که پدر میشن تمام شخصیت دخترشون دست اونایین باید خیلی دوره الان سواد صحبت با دخترشون برخورد با دخترشون بالا ببرن اونم تو این دوره اگه واقعا با این امکانات نتونن واقعا ابله هستن

بهترین خودت باش