2737
2739
عنوان

بنظرتون کار اشتباهی کردم؟

125 بازدید | 15 پست

من حقوق خوندم جمعه ازمون وکالت مرکز بود ظهر بود خیلی شلوغ بود منم با ماشین رفتم نزدیک حوزه از یه ماشین ادرس پرسیدم گفت ازمون داری؟گفتم اره گقت منم دارم بیا پشت سر من بعد به من گفت دور بزن بیا من برات جا پارک نگه دارم شمارتو بده بگم کجا وایمیسم منم شمارمو دادم رفتم دور زدم بنده خدا برام جاپارک گرفته بود پارک کردم با هم رفتیم حوزه و خداحافظی کردیم منم ازمون دادم رفتم خونه چند ساعت بعد دیدم پیام داده سلام خوبید ازمون چطور بود منم دوباره تشکر کردم و یه کم راجب ازمون حرف زدیم فرداش پیام داد من پاسخنامه ازمون دارم برام فرستاد خلاصه یه کم باهم چت میکردیم تا رسید به اینکه نظرتون چیه بیشتر با هم اشنا شیم مجردید کسی تو زندگیتون نیس

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گفتم مشکلی ندارم بیشتر اشنا شیم بعد امشب همدیگرو ببینیم و اینا منم گفتم این هفته نمیتونم بعد گفت شرایط دوستی داری گفتم یعنی چی میگه مثلا سفر تفریح بیرون اینا منم گفتم اره دوباره میگه منظورم اینه محدودیت خانواده نداری تو دوستی سفر بریم منم خیلی لجم گرفت اخه اگر قصدت اشناییه اصلا دوستی هم باشه چرا گیر دادی به سفر

میدونم که نباید دوست داشته باشم اما...چرا اینقدر نادیده گرفتنت سخته؟!  🌹این کاربری دست دو نفر میباشد🌹
2728
2740

منم گفتم برای من ادمی که نه منو درست میشناسه نه سنمی با من داره حرف از سفر و شرایط دوستی میزنه کنسله میگه چرا حرفت غیر منطقیه اما بهش احترام میذارم منم گفتم خب منم براتون احترام زیادی قائلم اما تفاهم نداریم میگه چرا زود قضاوت میکنید بخاطر همین سوال سفر که پرسیدم میگم اره از همین مکالمه ساده میشه فهمید گفت لطفا زود قضاوت نکنید موفق باشید خداحافظ منم گفتم همچنین خوداحافظ

اول قصد اشناییشو مشخص کن ببین اون که میگه محدودیت نداری رابطه میخواد 

اخه منم یه جوری رفتار کردم که قصدم دوستیه اصلا اشنایی باشه چه دلیلی داره هی گیر بده با سفر اوکی هستی یا نه خب سفر کاملا مشخصه  منظورش رابطه س تو یه اتاق منچ که بازی نمکنیم😑😑

منم گفتم برای من ادمی که نه منو درست میشناسه نه سنمی با من داره حرف از سفر و شرایط دوستی میزنه کنسله ...

دقیقا کارت درست بوده. حالا سفر کردن باکسی که دوستش داری چیز بدی نیست ولی طرف اول اشنایی اینو گفته بده و ویلاو ژیلا میخواسته تابلو بود 

منم گفتم برای من ادمی که نه منو درست میشناسه نه سنمی با من داره حرف از سفر و شرایط دوستی میزنه کنسله ...

اون دنبال رابطه بود منظورش از سفر همین بود ولش کن بابا زودم خداحافظی کرد فقط خواست ببنه اوپن هستی یا خیر 

درخواست دوستی رد میکنم 
نه چه اشتباهی اگر جفتتون مجردید مشکل چیه؟؟؟ اگر ازش خوشت میاد بیشتر باهاش اشنا شو اگرم نه که هیچی ب ...

هر دو مجردیم پونزده سال از من بزرگتر بود😑

من ۲۵سالمه 

ازش بدم نیومده بود اما بخاطر اینکه هنوز نشناخته گیر داده بود به سفر دوتایی بدم اومد 

امشب باهاش تموم کردم

الان دارم فکر میکنم نکنه اشتباه کردم و زود قضاوتش کردم🤦‍♀️

اون دنبال رابطه بود منظورش از سفر همین بود ولش کن بابا زودم خداحافظی کرد فقط خواست ببنه اوپن هستی یا ...

دقیقا😑😂🤚

اخه کسی واقعا اهلش هم باشه همون هفته اول که راجبش حرف نمیزنن😑😑

هر دو مجردیم پونزده سال از من بزرگتر بود😑 من ۲۵سالمه  ازش بدم نیومده بود اما بخاطر اینکه هنو ...

نه عزیزم اصلا سنش وقتی انقدر بالاست مشخصه دنبال چی هست 

اصلا به تو نمیخورد که همون بهتر تموم کردی پیرخرفتووو