2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چون شیافت زدی فک نکنم تا چن ساعت تب کنه ولی خب مراقب باش

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

شیاف چی گذاشتی و چه ساعتی؟

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
وقتی تب داشت ۳۸ قبل خواب ۳۷ بود

آها . خیلی مراقب باش. ممکنه تا دو سه روز طول بکشه. حواست باشه بهش. هر دو سه ساعت یه بار چک کن تبشو. دمای خونه روی بیست و دو سه درجه باشه. لباساشو کم کن. اگه کف پاهاش و دستاش خیلی سرد شد اون قسمتها رو بپوشون. حواست باشه لرز هم نکنه موقع پاشویه.

الان پتو نزارم روش

ببین اگ دمای خونه سرد نیست فعلا نذار... ولی حواست باشه اگ دیدی خودش تمایل داره پتو بندازه روش اشکال نداره... نمیدونم تا حالا خودت تب لرز کردی یا نه. بچه ها هم همینطور میشن. تا یه چند دقیقه یا چند ساعت پتو خواستن اشکال نداره... ولی دائم از زیر همون پتو چک کن.

آب سیب هم بده خیلی خوبه اگ بتونی تهیه کنی... خودم موقع مریضی ک‌حوصله ی درآوردن آب میوه گیری ندارم بارنده ی ریز له میکنم بعد بشقاب و کج میذارم خود بخود آبش در میاد. بقیه تفاله شو هم آبشو میگیرم و  قاشق قاشق ب زور میدم بچه بخوره..