2733
2739

چطوری کنار بیایید بدون شغل داشتن رو 

من رشته دانشگاه حسابداری دارم ولی نرفتم نرم افزار یاد بگیرم 

رفتم دوره های آشپزی ولی خیلی یاد ندادند باز تا حدودی بلد هستم ولی بدم میاد برم سرکار از بس بیگاری هست 

مثلاً یه جا گفت فکر نکن فقط غذا هست باهات ظرف شستن هم باهاته و از صبح تا شب و روز جمعه فقط استراحت یه وعده در روز غذا میداد ۶ تومن گفت 

من زورم اومد خیلی کمه به نظرم 

از اون ور دوست دارم برم کار کنم ولی موندم چیکار کنم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب باید از ی جایی شروع کرد

من الان که شرایط کار کردن ندارم

ولی کنکور قبول بشم، حاضرم منشی و دستیار با حقوق ناچیز هم بشممم 😀 

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)
2731

من سابقه دوتا شغل دارم که واقعا دوس ندارم کل عمرم به اون شغلا مشغول باشم. تو شهر ما من هرچی آگهی میگردم برای رستوران و کافه میخوان کار اداری پیدا نمیکنم یا هم حرفه ای می‌خوان حاضر نیستن کنار بیان کارآموزی کنن. حقوقم۶ میلیون تهش لطف میکنن دستشون درد نکنه. هیچی بعد عید میرم سراغ یادگیری چند تا حرفه ببینم چی میشه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

توقع نداشته باش از روز اول با حقوق بری یه شغل خوب!

طبیعتا باید از کم شروع کنی تا به جای خوب برسی 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /