2737
2734

چیکار کنم؟ چه کرمی خوبه؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند سالته؟

۲۱

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
2731
اگه همین ریز ریز رو چونه بزنه چی یهوو قبلا نبودند ۲۲ سالمه

منم قبلا مثلا سن بلوغ بودم جوش نداشتم. الان صورتمو بند میندازم جوش میزنه

پوستتو روزی دوبار میشوری و از تونر استفاده میکنی عزیزم رو بالشتیتم هفته ای یک بار میشوری ؟

اگه آره عکس بفرست لطفا تا بگم از چی استفاده کنی باز البته دکتر بری بهتره

:)                             
2740
پوستتو روزی دوبار میشوری و از تونر استفاده میکنی عزیزم رو بالشتیتم هفته ای یک بار میشوری ؟ اگه آره ...

تونر چیه؟ پوست صورتم خشکه ، پوست پوست میشه واسه همین فقط صبح ها آب میزنم.

وایمیستی چند دقیقه دیگه از پیشونیم عکس بزارم؟ الان دورم شلوغه

منم قبلا مثلا سن بلوغ بودم جوش نداشتم. الان صورتمو بند میندازم جوش میزنه

اگه بخاطر بنده قبل از بند صورتتو بشور و تونر بزن به آرایشگرم بگو آروم بند بندازه چون جوش با ضربه بیشتر میشه و اینکه بگو بعدشم تونر بزن و کلین د مایسکین و صورتتو چرب کن بعد

پوستتو روزی دوبار میشوری و از تونر استفاده میکنی عزیزم رو بالشتیتم هفته ای یک بار میشوری ؟ اگه آره ...

شمام اینطوری؟ درمان کردی؟

اگه بخاطر بنده قبل از بند صورتتو بشور و تونر بزن به آرایشگرم بگو آروم بند بندازه چون جوش با ضربه بیش ...

تونر چیه؟

تونر چیه؟ پوست صورتم خشکه ، پوست پوست میشه واسه همین فقط صبح ها آب میزنم. وایمیستی چند دقیقه دیگه ا ...

تونر پاک کننده ی صورته آلودگی ها رو از بین می‌بره اگر پوست صورتت خشکه باید از ژل شستشویی ک قدرت بازیش کم باشه و برای پوست خشک باشه استفاده کنی بعدشم تونر استفاده کن حتما آبرسان و مرطوب کننده استفاده کن بیشتر از روزی دوبار نشور با آرایش نخواب و اگه آرایش میکنی با میسلار واتر پاک کن

آره عزیزم هستم

شمام اینطوری؟ درمان کردی؟

یکی از تاپیکام درباره ی درمان جوش صورتمه ولی باید ببینم جوش شمام مثله مال منه یا ن 

ولی ب طور کلی همه باید روزی دوبار صورتشونو بشورن بعد تونر استفاده کنن اگر آرایش میکنن میسلار واتر هم بزنن بعد ی آبرسان و در آخر ضد آفتاب حالا اگر مشکل پوستی داشته باشن باید با توجه به اون مشکل از محصولات دیگه هم استفاده کنن و رپ بالشتی حداقل هفته ای ی بار عوض شه اگر جوش دارید ب هیچ وجه اسکراب نکنید

2706