2737
2734
عنوان

🌹 ختم قران ویژه ماه مبارک رمضان 🌹

564 بازدید | 120 پست

سلام عزیزانم🌱

🌹🌹نماز و روزتون قبول باشه 🌹🌹

⭐⭐حلول ماه مبارک رمضان بهتون تبریک میگم⭐⭐

ختم قرآن داریم انشالله به خاطر این ختم خدا از گناهانمون بگذره 

دلامون به نور الهی روشن کنه انشالله

و تعجیل در فرج آقامون صاحب الزمان 💚

🌱🌱قرآن خواندن، کفاره گناهان و سپر آتش و ایمنی از عذاب است.

با خواندن قرآن، خود را در برابر عذاب الهی ایمن سازیم🌱🌱

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رسول خدا صلى الله علیه و آله و سلم:

وَ مَنْ تَلا فیه آیَةً مِنَ القُرْآنِ، کانَ لَهُ مِثْلُ اَجْرِمَنْ خَتَمَ القُرْآنَ فى غَیْرِهِ مِنَ الشُّهُورِ.

کسى که در ماه مبارک رمضان یک آیه قرآن بخواند پاداش او همانند کسى است که قرآن را در ماه هاى دیگر ختم کرده است.

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2731

هر جز حدودا ۲۰ _ ۲۲ صفحه است تا پایان ماه مبارک رمضان هم وقت داریم بخونیم کافیه فقط روزی یک صفحه بخونیم 💚💚

@دردونمه    

@sayeh6859    

@__delbar__    

@خزان_نارنجی    

دوستای گلم ببخشید تگتون کردم اگر احیانا نمیتونید در ختم شرکت کنید ممنون میشم سه تا توحید برای صاحب الزمان بخونید❤❤❤

@درگوشی_عاشقانه000    

@آیه_و_آیماه    

@دختر_اردیبهشتم    

@فنچa74    

دوستای گلم ببخشید تگتون کردم اگر احیانا نمیتونید در ختم شرکت کنید ممنون میشم سه تا توحید برای صاحب الزمان بخونید❤❤❤

@رهاعشق    

@بانویتابستون۷۱    

@baharrrrr400    

2738
سلام عزیزم جز ء ۳۰ را من‌میخونم هدیه به شهید ابراهیم هادی و حاج سعید سامانلو 

سلام عزیزم

قبول باشه

التماس دعا💚💚💚💚💚

انشالله به حق این دو شهید بزرگوار حاجتت رو بگیری

@خانمحاجآقا      

@نخودچی1403      

@خنکای_بامداد‍ 

@نسیم136      

@الند      

فدات شم نصف ثوابش رو تقدیم شما میکنم 🤍 نیت کن

🥰🥰🥰🥰🥰

قربونت بشم عزیزم ممنونم من بیشتر برای کفاره گناهام میخونم 

الهی هر چقدر میخوای خدا هزار برابر بهت بده 

@دردونمه     @sayeh6859     @__delbar__     @خزان_نارنجی &nb ...

سلام عزیزم به نیت سلامتی و ظهور آقا امام زمان جزء ۲۸ رو برمیدارم 💖🌺

یاعلی بر دشمنت لعنت👉حاجت داری؟بگو خدایا لطفا به بزرگی خودت و به حرمت ۱۴معصوم و حرمت شهید ابراهیم هادی وشهید حاج سعیدسامانلو حاجتمو بده بعدش برای سلامتی وظهور امام زمان و حاجت روایی خودت۵۰۰صلوات هدیه کن به ۱۴ معصوم و دو شهید عزیز ۴۰ روز هم پشت سرهم زیارت عاشورا،سوره یاسین یا واقعه بخون براشون.صدا بزن مشکلتو بگو بخواه دعات کنن، شکر خدا خیلی ها با این توسل حاجت روا شدن اگه حاجتت شرعی باشه و خدا صلاح بدونه روا میشه😍 نذر واسه شهدا هیچ اشکالی نداره تو مذهب شیعه توسل کردن جایز هست چون شهدا درجه ایمان و تقواشون زیاده ،نزد خدا مقام شفاعت دارن ،طبق آیه قرآن زنده هستن ،خدا به حرمت دعاشون حاجت میده .شهدا فقط واسطه هستن دعامون میکنن حاجت اصلی رو خدا میده😊این نذرهم عالیه به نیت حل مشکلت صدقه بدی واسه سلامتی آقا امام زمان و ازشون بخوای دعات کنن.بزن رو اسم کاربریم اولین تاپیکمو بخون پراز اسکرین و کامنت حاجت روایی هست کسانی که حاجت روا میشن خبر میدن ،کامنتاشونو کپی میکنم واسه دلگرمی تو تاپیک.راستی کتاب سلام بر ابراهیم رو دانلود کن بخون عالیه درباره شهید هادی هست😊اینهایی هم که میان میگن توسل به شهدا شرک ،گناه وبدعت هست فقط ازخدا بخواین ، چون شیعه نیستن علیه توسل کردن میگن  !!! حالا که تا اینجا اومدی لطفا به نیت سلامتی وظهور آقا امام زمان صلوات بفرست.الهی خدا به بزرگی خودش و به حرمت ائمه و شهدا حاجت دلتو بده و شماهم مثل بقیه تاپیک بزنی و صدام کنی خبر خوش حاجت روایی بدی یاعلی
2706