2733
2739

سلام

بگین ماهی چقد حقوقتونه و چطور پسنداز میکنید و پولتون رو چند برابر میکنین

" یا  رَبِّ لا تُعَلِّق قَلبی بِما لَیسَ لی "پروردگارا قلب مرا به آنچه برای من نیست،وابسته مگردان...🙏

من وام باهمکارام گرفتم ماهی دوتومن میدم تا جمع بشه

ولی یه راه خوب دیگه هم هست پولتو نقد کن بزار تو خونه

پول نقد کمتر خرج میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من وام باهمکارام گرفتم ماهی دوتومن میدم تا جمع بشه ولی یه راه خوب دیگه هم هست پولتو نقد کن بزار تو ...

وامتون چن ماهس و چن نفرین؟ میگن وام خونگی خوبه ادمو جلو میندازه

" یا  رَبِّ لا تُعَلِّق قَلبی بِما لَیسَ لی "پروردگارا قلب مرا به آنچه برای من نیست،وابسته مگردان...🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وامتون چن ماهس و چن نفرین؟ میگن وام خونگی خوبه ادمو جلو میندازه

دوساله🥴 

بیست تومنه عزیزم ۱۷ نفریم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2742
دوساله🥴  بیست تومنه عزیزم ۱۷ نفریم

وای من حوصلم  نمیشه فک کن مثلا نفر دهم اسمت در بیاد تا این پول دستم برسه جونم بالا اومده. من تعداد کم مبلغ بالا دوس دارم

وای من حوصلم  نمیشه فک کن مثلا نفر دهم اسمت در بیاد تا این پول دستم برسه جونم بالا اومده. من تع ...

خب قسطش زیاد میشه

البته سالی بیست تومن میشه ها

الان من خرداد نوبتم هست 

منم دوس داشتم قسط بالا باشه ولی خب بقیه همراه نبودن

خب قسطش زیاد میشه البته سالی بیست تومن میشه ها الان من خرداد نوبتم هست  منم دوس داشتم قسط با ...

دیگه حتی نمیشه طلا خرید واسه پسنداز، بجز وام با حقوق کارمندی و این گرونیا دیگه هیچ جوره نمیشه پولمونو زیاد کرد

دیگه حتی نمیشه طلا خرید واسه پسنداز، بجز وام با حقوق کارمندی و این گرونیا دیگه هیچ جوره نمیشه پولمون ...

تو اسنپ قسمت خرید قسطی میتونی طلا بخری ولیطلاهاش خیلی سبکن

2738