2752
2734
عنوان

دخترم اتوبوس اذیت میکنه چیکار کنم

258 بازدید | 18 پست

بچه ها چیکار کنم دخترم خیلی تو اتوبوس اذیت میکنه یبار چن ماه پیش دفه اول سوار شدیم پدرمو دراورد فقط گریه کرد صدای همه دراومده بود دوروز دیگ ام میرم شهرستان از الان استرس گرفتم هم برای دسشوییش نگیره چ کنم ۳ سالشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

پوشک کن

بیشتر بچه ها اذیت میکنن

خب کوچولوان خسته میشن

پسر منم اذیت میکنه یه صندلی جدا میگیرم براش

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

پوشک ببر باخودت دستشویی داشت شلوارشو بکش پایین پوشکو بگیر جلوش جیش کنه 😂

درمن یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیا را من میکنم  زمانی ک ازمن میپرسند خوبی؟ ومن باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم بله امروز خیلی خوبم ....🤍دیدم ک برنداشت کسی نعشم از زمین..خود نعش خود به شانه گرفتم گریستم...🖤
از قبلش خیلی بیدار نگهش دار اونجا بخوابه دیگه چاره ای نیست مگر اینکه با اتوبوس نری

خودمون ماشین نداریم اخه..

تازه باراول میخام تنها برم شهرستان دست تنها 

گفتم ببینم راه حل جدید چی میگن دوستان 

خسته اش کن نزار زیاد بخوابه ت اتوبوس خوابش میبره

لطفا برای سلامتی مامان و بابام و داداشام یه صلوات بفرستین❤💋برای دوقلواهامم و پسرم هم دعا کنید😍خودم دیدم که دعای نی نی سایتا میگیره❤💋

مگ چند ساعت تو راهين براش خوراكي ببر قبل از سوار شدنم ببرش دسشويي گوشي اي چيزي بده بهش سرگرم بشه

يدونه صلوات براي سلامتي پدر و مادر و برادرودخترم بفرستيد،يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2706