2733
2734
عنوان

شروع زندگی پس از زندگی

179 بازدید | 11 پست

خواستم بگم این برنامه ازشبکه ۴داره پخش میشه .هرکی خواست بره ببینه.من که عاشق این برنامه م.

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی آموزنده هست منم خیلی دوست دارم

میشه محبت کنی از تـه دلت برام دعـا کنی زندگیم رو به راه بشه خیلی دلم به حال خـودم می سـوزه🙏🏻 الـهی خـدا برات بخواد وقتـی که خیلی ذوقشـو داری💙
ممنون که گفتی

خواهش گلم

خانم هستم .مشاور سلامت درطب سنتی وتشخیص بیماری ها ازروی عکس زبان.. و درمان انواع بیماریهای زنانه وزیبایی وپوست ومو و تناسب اندام.میتونم درهرزمینه درمانی کمکت کنم.... اللهم عجل لولیک الفرج. 
تلویزیون شبکه چهار نمیاره 😐 هرچی جستجوی مجدد میزنم همه شبکه ها میا به جز ۴🤔

استانی .lRlB4

نمیاره اصلا فقط تا ۳ میاد بعد شبکه چهارمون ورزشه و بعدم بقیه شبکه هاس بعدم میره روی رادیو  ماه ...

آها ما توبخش استانی های ماهواره میبینیمش.

عکس شماره شبکه روگرفتم فرستادم اومدتوتاپیکم یانه؟منظورم لودشد؟