2733
2739
عنوان

بچه ها کدوم مدل مو ؟! عکس

358 بازدید | 15 پست

بچه ها من همیشه موهام کوتاه بوده تو همه مراحل زندگیم 🤣🤣

الان یک ساله گذاشتم موهام بلند شه جونم در اومد البته 

بعد فرشون کردم حوصله رسیدن بهشون هم ندارم از پشت فقط با کش میبندم 

ولی موهام کوتاه بود خیلی خیلی خوب بود هم شستن هم نگه داری 

الان دوباره زده به سرم برم کوتاه کنم ‌مشکی کنم یه مژه هم بزارم 

اینم بگم مژه های خودم عالی بود ولی متاسفانه کاشت کردم و مژه هام صاف در اومدن و مثل روز اول نشدن 

شما بگین کدوم مو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

راستش هیچکدوم ب این صورت احساس میکنم موس بلند بیشتر میاد

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 

اولی بیشتر بهت میاد تا دومی

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
2706