2733
2734
سلام پاییز جون... چه جالب پس فقط مشکل من نیست... 😁  در مورد طلا و ماشین شوهر من برعکسه ولش کن ...

آره ولی اینا مشکل نیست نمک زندگیه🤭🤣🤣🤣🤣مثلا به من گفت قبل مجمع تعدادسهام کیان رو اضافه کن من انقد دستم بندآبله بود اضافه نکردم وپریشب بازکردم دیدم افزایش خورده گفت چقدبهت گفتم اضافه کن🌚اون لحظه اون همه چی دان شده بودورفته بالا بالاها🤭ومن چقد سختم بودد اون لحظه چون زبونم کوتاه بود🥴🤣🤣🤣🤣🤣🤣 پریشب بازم کاوه یه کوچولو داغ بودگفت نکنه داره دندون درمیاره گفتم نه بابا دندون چیه دیشب دیدم دوتا دندون دراورده🤣🤣🤣🤣🤣لامصب این چند روز همش اون درست میگه🤣🤣🤣🤣🤣 

وای همسرت اصفهانیه😍😍😍😍😍من بشدت عاشق لهجه ی اصفهانیام یه دوست نی نی سایتی اصفهانی دارم انقده دوسش دارم‌. قربونت عزیزم💖💖💖

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم دیشب ازش آزمایش خون ومدفوع گرفتن گفت۱ساعت دیگه جوابش میاد اومدن خونه رفت دسشویی دیدم صداش ...

پاییز کیان خوب شد؟

منم از مادر و پدر همسرم گرفتم

دوروزه هیچی نتونستم بخورم و مریض شدم

دیشب کلی آمپول و سرم دکتر بهم داد

امروز ضعف شدید دارم

خیلی ویروس بدیه

اینم از تعطیلات من

سلام خوشگلا پریروز سالگرد عقدمون بود و با توجه به رژیم خاصی که دکتر بهمون داده یه شام رفتیم بیرون&n ...

سالگرد عقدتون مبارک❤️❤️

الهی خوشبخت و عاقبت بخیر باشید

ترانه جون بنظرم هرزوجی تو به وجه باهم مشکل دارن

و مشکل شما حاد نیست بنظرم 

شاید چون تو اهل مطالعه بیشتری هستی و معلوماتت رو از طریق مطالعه بدست میاری نمیتونی کوتاه بیای

البته که من هم زیاد مطالعه میکنم 

مثلا جاهایی که میدونم اطلاعات همسرم بیشتره مثلا فوتبال و … میگم فلانی من تو این زمینه اطلاعاتی ندارم نظرت چیه ؟؟؟

گرچه مشکل اصلی ما چیزهای دیگریست

پس زیاد حساس نشو

درمورد پدر و مادرا که خدا شاهده منم ناراحت شدم اینبار با دیدن پدر و مادر همسرم و حتی پدر و مادر خودم

گرچه پدر و مادر همسرم اوایل ازدواج بهم خیلی بدی کردن

و عوض شدن رفتار همسرم علتش اوناهستن 

اما باز دلم براشون میسوزه

ولی خب خودمون هم داریم پیر میشیم دیگه چه میشه کرد

من دلم برای دورانی تنگ شد که نامزد بودم و یا حتی ازدواج نکرده بودم چقدر انرژی داشتم الان روحیه م انقدر ضعیف شده و بی انگیزه م که توان انجام کارهای خودمم ندارم دیگه اونا سنی ازشون گذشته 

سلام بچه ها  عیدتون مبارک ببخشید دیر کردم تو تبریک عید  اخه یهویی شد رفتنمون دو روز موند ...

به به چقدر عالی😍😍😍

سال نو مبارک و زیارتت هم قبول عزیزممم

انشالله حاجت روا بشی و امسال سال آرامش و خوشیت باشه❤️🤲🏻🤲🏻

2740
سلام بچه ها تونستم بلاخره چند صفحه ای چشم بندازم  زهراجون مسافرت با بچه کوچیکه سخته اونم با ما ...

ساراجون

چقدر تو با دقتی دختر

ماشالله بهت

پدرشوهرم میخواد از ما بکنه بده به دختراش

وگرنه از زبون بچه پرید که عیدی هاش شدن۱۳ میلیون با عیدی ما

و جالبه که با خواهر و مادرشوهرم رفتیم خرید چنان برای من کلاس میذاشت دخترش بعد دیذم از کارت مادرشوهرم کشید

من ا‌مدم بیرون سریع که ضایع نشه

ولی خدایی آدم داره نداره پز دادن دیگه چه صیغه ایه

بعد پدرشوهرم فکر کرده شوهرم به من نمیگه و میتونه یواشکی پول بده بهش

پاییز کیان خوب شد؟ منم از مادر و پدر همسرم گرفتم دوروزه هیچی نتونستم بخورم و مریض شدم دیشب کلی آم ...

ای بابا توهم مریض شدی🥺خیلی بده 🥺 حالا برا کیان رو زود دکتر افی تشخیص داد آزمایش گرفتن گفتن عفونت هست چرک خشک کن داد خوب شد خدابالاسرم بود. اگه میشه توهم آزمایش بده خیلی بده من یه سری اینطورشده بودم بشدت شدید فقط دم دسشویی مینشستم ۵بار تو یه روز رفتم ازین مطب به اون مطب اصلا طاقت نداشتم آخرش رفتم بیمارستان دکتر گفت آزمایش ودیدم عفونته که ازپا درم اورده...اولین قرص  رو که خوردم قطع شد.چای کمرنگ بخور برا اسهال خیلی خوبه،میوه ی به‌.

ای بابا توهم مریض شدی🥺خیلی بده 🥺 حالا برا کیان رو زود دکتر افی تشخیص داد آزمایش گرفتن گفتن عفونت ه ...

اره پدر و مادر همسرم مریض بودن باهم تو یه ماشین بودیم

دقیقا علایم پدرشوهرمو دارم

کمردرد 

بدن درد

بیرون روی 

سردرد

دیشب سرم و آمپول زدم بهتر شدم 

امروز سردرد و گلوم دردم زیاد شده

اگر تا فردا بهتر نشدم بازم میرم دکتر

اره پدر و مادر همسرم مریض بودن باهم تو یه ماشین بودیم دقیقا علایم پدرشوهرمو دارم کمردرد  بدن ...

برا بدن دردت ناپروکسن بخور خیلی خوبه الهی که زود خوب شی.آب ومایعات حتی اگه میل هم نداری بخور 

🤣🤣🤣 اصلا لهجه ندارن خونوادش و خودش اصالتش اصفهانی ولی

حیفه من عاشق لهجشون هستم حتما فقط اصالتشون برمیگرده به اصفهان وکلا تهران زندگی کردن مثل همسرم اینا.یزدی هم دوس دارم.

برا بدن دردت ناپروکسن بخور خیلی خوبه الهی که زود خوب شی.آب ومایعات حتی اگه میل هم نداری بخور 

الان کافی درست کردم بخورم

غذا هم به زور سعی کردم بخورن

یکم بدنم جون بگیره

کلی کار دارم پاییز

میخواستم سه روز تعطیلی رو با خانوادم باشم که مریض شدم

! تا چندروز نباید برم بیرون؟

میترسم بابا و مامانم بگیرن

2706