2733
2734

من میخوام برای عید برم قشم درگهان 

بعد من آرزومه لوازم آرایش برند و قیمت مناسب مثل شیگلم بخرم

خودم نیشابور زندگی میکنم..کسی خبر داره لوازم آرایشی قشم قیمتش چطوره ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

لوازم آرایش برند همه جا قیمت بالا هست 

تو خود نمایندگی توی دبی هم بری بالا هست 

تو آمازون سرچ کن قیمت ها به دلار هست تبدیل کن ببین چند میشه

اون تیتر و اشک و آه عنوان تاپیک هم با موضوع هماهنگی نداشت ها 

راه تشخيص اصل سخته. باید بارکدشو بزنی تو سایت ببینی اصله یا نه

من زیاد رفتم اشتباه منو نکن سال اول کلی لوازم بهداشتی خریدم بعدأ فهمیدم سرم کلاه رفته 

بعدازاون بیشتر لباس و کفش و وسایل خونه خریدم به چنتا چیز کوچیک واسه ارایشی و بهداشتی بسنده کردم

تاحالا رفتی قشم؟ 

لوازم آرایش برند همه جا قیمت بالا هست  تو خود نمایندگی توی دبی هم بری بالا هست  تو آمازو ...

حالم بده که قیمت دلار زیاده و مجبورم کیفیت زندگیمو بیارم پایین

اتفاقا خیلی به حالم میخوره

ببین ی فروشگاه تو بندر عباس هست آرایشی برند داره جنسش اصله من قصد دارم هر وقت رفتم بندر بخرم عاشق کرم پودرم😂

اینه آدرسش

آدرس: بندرعباس - جنب پمپ بنزین بلال - خیابان حر - پایین تر از داروخانه شبانه روزی گلشهر - نبش کوچه کوکب 8 - ساختمان سلامت - فروشگاه آرایشی بهداشتی عسل بانو

2706