2733
2734
عنوان

تنفررررررررر از شوهر

1303 بازدید | 48 پست

بچه ها دیشب با شوهرم سر همسایه های مغازش ک چند تا دختر همه کارن دعوا کردیم بهم توهین کرد و خیلی ازش متنفر شدم دلم میخاد بره بمیره غریبم تو شهر خودم نیستم خیلی دلم گرفته چرا خدا جواب صبوریا و درد و دلم و‌ نمیده😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مردا همینن شوهر منم مشهد کوفتم کرد مسافرت رفته بودیم باردار هم بودم گفتم ازش متنفرم امروز دلم نیومد قربون صدقه رفتن شروع شد

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسایه هاش چکارکردن چی شده؟

دخترای پلنگ خرابن دائم در حال لاس زدن و‌شوخیای بیخود و میدونن من ازشون خوشم‌نمیاد برای اینکه لجم و‌در بیارن هی با شوهر بیعقلم تیک میزنن 

من تو موقعیت شما نبودما قضاوت نمیکنم ولی هرچی بیشتر حساس باشی بیشتر سرت میاد فدای سرت شما به شوهرت اطمینان داشته باش بهش گیر نده اعتماد به نفست بالا باشه احتمالش کمه بره دنبال اونا

از خدا که پنهون نیست ولی تا می تونید از بنده هاش پنهون کنید🦋
داده جوابتو داده همینکه سالمی یعنی جواب تموم نیازهاتو داده. من روزایی با شوهرم بخاطر همکارای خانمش ...

تنهاااااا چیزی ک بهش فکر میکنم همینه الان جوون و خوشگلم انقد عذابم میده پسفردا با درد و پیریم میخاد چکار کنه خیلی دلم میخاد بیخیال باشم ولی نمیتونم😢 

دخترای پلنگ خرابن دائم در حال لاس زدن و‌شوخیای بیخود و میدونن من ازشون خوشم‌نمیاد برای اینکه لجم و‌د ...

زحمتش یه زنگ به اماکن

بگو فلان مغازه فروشندهاش حجاب درست و حسابی ندارن رفتارشایسته ندارن و...

چهارتاهم بزار روش ببینم بازم جرعت میکنن لج دربیارن

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
مردا همینن شوهر منم مشهد کوفتم کرد مسافرت رفته بودیم باردار هم بودم گفتم ازش متنفرم امروز دلم نیومد ...

اخه خیلی توهین بدی کرد بهم من خیلی ادم کینه ایم مطمئنم اصلا کینه این کارش از دلم نمیره

2706