2737
2739

من هیچ علائمی ندارم غیر از درد پریود که رفت و برگشتیه.بی بی چک هم تو خونه نداشتم نرفتم هم بخرم که استرس یا جواب کاذب نگیرم.تا ۱۷روز بعد از iui هم نمیتونم صبر کنم که ببینم پریود میشم یا نه.دکتر گفته پروژسترون را تا روز ۱۴استفاده کن بعدش برو آزمایش.اگه مثبت بود ادامه بده.اگه منفی قطعش کن.

پروژسترون که مانع پریود شدن نمیشه؟

دلم میخواد خدا ناامیدم نکنه اما هیچ علائمی هم ندارم حتی سینه دردی که همیشه قبل پریود داشتم☹️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو ماه تو اقدام بودم ماه اول کلی علائم داشتم سردرد و گز گز سینه و حالت تهوع دیگ گفتم حتما باردارم البته شایدم تلقین بود ولی پریود شدم 😐😐 و اما ماه دوم دیگ اقدام کردیم ولی دیگه بهش فک نکردم گفتم این ماه هم نمیشه منتظر بودم پریود شم برم دکتر زنان هیچ علائمی هم نداشتم فقط درد پری داشتم هی پد میزاشتم ک پری بیاد ولی پری نیومد بعد یه روز تاخیری بی بی گذاشتم مثبت شد بازم باورم نمیشد اخه حالم از همیشه بهتر بود و نگران بودم ک چرا حامله ام اما هیچ علائمی ندارم الان هشت ماهمه به علائم اصلا توجه نکن و استرس اینک این ماه حتما بگیره رو نداشته باش چون وقتی بهش فک میکنی نمیشه😑😑👌

2728