2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای چی دوست عزیز 

خوب به عنوان کسی که 10 سال تو بازار های مالی هستی یه سهمی که خودت میدونی بر اساس تحلیل بهم  اگه سود کنه خوشحال تر میشم بلاخره 10 سال خیلی تجربه اس، نیس

2738
خوب به عنوان کسی که 10 سال تو بازار های مالی هستی یه سهمی که خودت میدونی بر اساس تحلیل بهم  اگه ...

من بهت توصیه می‌کنم به جای خریدن سهم ، صندوق بخری

لیست شون هم تو سایت فیپیران هست برای مقایسه بازدهی و حجم سرمایه گذاری 

سهم هایی که من می‌خرم بر اساس استراتژی خودم و پلن مدیریت ریسک شخصیم 

به درد  هیچ کسی جز خودم نمیخوره 

من بهت توصیه می‌کنم به جای خریدن سهم ، صندوق بخری لیست شون هم تو سایت فیپیران هست برای مقایسه بازده ...

ممنون دوست عزیز صندوق منظورتون صندوق های سرمایه گذاری مثل و طلا و شمش هست؟ 

ممنون دوست عزیز صندوق منظورتون صندوق های سرمایه گذاری مثل و طلا و شمش هست؟ 

صندوق ها انواع مختلفی دارند که یکی شون صندوق های مبتنی بر شمس و طلا هستند

صندوق های سهامی

صندوق های درآمد ثابت

صندوق های مختلط (با رکن تضمین اصل سرمایه)

صندوق های کالایی زعفران

صندوق املاک و مستغلات

صندوق های بخشی

برای همه افراد چه حرفه ای و چه غیر حرفه ای همیشه صندوق ها راهکار بهتر و بهینه تری هستند تا خریدن سهم ... البته بستگی به میزان ریسک پذیری و شخصیت سرمایه گذاری فرد میزان خریدن هر کدام از این صندوق ها متفاوت است

صندوق ها انواع مختلفی دارند که یکی شون صندوق های مبتنی بر شمس و طلا هستند صندوق های سهامی صندوق ها ...

ممنون دوست عزیز بابت اطلاعات خوبتون، فقط در مورد طلا بین همشون اونکی حباب کمتری داره رو انتخاب کنم بهتره به نظر شما 

ممنون دوست عزیز بابت اطلاعات خوبتون، فقط در مورد طلا بین همشون اونکی حباب کمتری داره رو انتخاب کنم ب ...

بهترین صندوق های طلای بورس : کهربا - عیار - طلا هستند هم مدیریت سبدگردانی شون خوبه و هم حباب کمی میگیرند و هم حجم معاملات شون بالاست

من خودم کهربا و عیار را ترجیح میدم