2733
2734
عنوان

📎نماز با ناخن کاشت و اکستنشن

117 بازدید | 11 پست

سلام دوستان 

کسی هست که با وجود اکستنشن و ناخن کاشت 

نماز بخونه؟؟؟

من خیلی دوس دارم نماز بخونم اما کاشت دارم 

اسم کاربری همینطوری ثبت شده

بخونه هم فایده نداره 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 

میخونن ولی درستش این ک نمیشه

کلاه شرعی

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

قبول نیست باطله 

نخون خودتم اذیت نکن فایده نداره

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون

چرا با لاک و ناخن کاشته شده نمیتونیم نماز بخونیم؟

اینکه نماز میخونین خیلی عالیه. نماز رو برای سعادت خودمون در دنیا و آخرت میخونیم.

برای اینکه خدا شایسته پرستشه و هرچی خوبی و خیر و زیبایی هست از خداست.

برای تشکر از نعمتهای بینهایت خدا.

ولی خب نماز رو خدا واجب کرده براش قانون هم گذاشته.

خدایی که ما رو آفریده، از همه بهتر میدونه چی به صلاحمون هست و قوانین الهی فقط خیر و منفعت برای خود ما داره.

از مقدمات نماز وضو و غسله و  برای غسل باید مانعی برای رسیدن آب وجود نداشته باشه.

نماز رو خدا واجب کرده و خودش راه ارتباط با خودش رو هم بهمون نشون داده.

نماز ستون دین و کلید بهشت و شرط قبولی همه اعماله.

حالا که الحمدالله میخونین و این شیرینترین هدیه خدا رو دریافت کردین

جوری بخونین که قبول باشه و خیر و سعادت دنیا و آخرت نصیبتون بشه.

ثابت قدم باشین در راه بندگی خدا.

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.

داشتم تاپیکاتونو میخوندم به این تاپیک رسیدم 

فقط شعر موسی و شبان میاد تو ذهنم در مقابل بعضی ادمایی که میگن نخون الکی قبول نیست 

اونم این چند تا بیتش

وحی امد سوی موسی از خدا   بنده ما را زما کردی جدا  

تو برای وصل کردن امدی   نی برای فصل کردن امدی 

و در نهایت 

هیچ ادابی و ترتیبی نجو  هر چه میخواهد دله تنگت بگو 

عزیزم از مطالبت تو تاپیکات استفاده کردم