2733
2739

خیلی پول لازمم میخوام برم اصلاح کنم اونجا

بنظرتون روزانه چقد در میارم؟

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞

نمیدونم ولی جا بیوفتی کارت خوب باشه خوبه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باید از صاحب ارشگاه بپرسی

میحوام ببینم اگه ارزش داره برم یکم خجالت میکشم🤦🏻‍♀️

قلب مادر هیچ خبر داری انتظار آمدنت چقدر سخت است؟      و سه سال سخت انتظار بمونه به یادگار از امشب که خیلی غصه دارم ۳ بهمن ۴۰۲ روز پدر💔😞
2728
نمیدونم ولی جا بیوفتی کارت خوب باشه خوبه

نه فقط تا چند روز قبل عید 

هیچی

یه مدت که باید زیر دست باشی بعدش اگه خوششون اومد شندر غاز میدن

ولی اگه خودت آرایشگاه بزنی خیلی خوبه که اونم سرمایه میخواد

من یکی میشناسم موقعی که بچش کوچیک بود شوهرش نگه میداشت خودش می‌رفت کلاس های آموزشی الان آرایشگاه زده خونه ماشین همه چی خریده بع نام خودش

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2738
هیچی یه مدت که باید زیر دست باشی بعدش اگه خوششون اومد شندر غاز میدن ولی اگه خودت آرایشگاه بزنی خیل ...

من الان پول لازمم🤦🏻‍♀️

کاش معجزه میشد واقعا

نه فقط تا چند روز قبل عید 

ن ب درد نمیخوره چیزی نمونده که

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛