2733
2739
عنوان

و اینک سی فروردین

| مشاهده متن کامل بحث + 85 بازدید | 67 پست
نیلوفر جان حرکات چرخش کمر به صورت یه دایره بزرگ. و ایستادن توی راهرو و تکیه به دیوار و دستت رو به د بگی وار مقابل قرار میدی و با باسن روی دیوار دایره بزرگ میکشی.
ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دو تا سزارین داشتم. متاسفانه. طرفدار طبیعی بودم ولی پسرم 4 کیلو بود و دکترم بعد از معاینه گفت که لگنت مناسب نیست.و بعدی هم به خاطر اولی سز شد.😯😢
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
رویا جان شما اگه میرفتی برای طبیعی که خیلی اذیت میشدی آخرشم سزارین میکردی . ماشاالله پسرت هم درشت بوده یعنی قشنگ سرویس میشدی دور از جون
ای برده امان از دل عشاق کجایی تا سجده گزارم
2740
آره من کلا تو بارداری خیلی ادا دارم ویار وحشتناک دردای پریودی (دلدردای شدید) جوری که شبا از خواب میپرم از درد ولی چه میشه کرد تحمل میکنم خود کرده را تدبیر نیست
به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
اره سعیده. ارزش نداشت که خدای نکرده توی کانال زایمان اتفاقی برای بچم بیفته. خدا رو شکر هر دو سزارینم خیلی عالی بود.
پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.
2706