2752
2734

موتور برقی اجاره کردیم حال داد 😂

غواصی و شاتل هم خوبه 

یه رستوران خوب هم بود اسمش فک کنم دارچین

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هتلت کدومه؟ ببین کشتی تفریحی رویای دریا بود اسمش فکر کنم اون خوب بود سافاری خوبه جنگ هارو حتما بر ...

هتل ایران

اره کشتی خوب ختما میریم

پارک دلفینم

سافاریم همسفرامون دوس دارن شاید منم رفتم

کدوم جنگ رفتی 

پارک دلفین

یه رستوران معروف تو ساحل داره الان اسمش یادم نیست غذاهاش بیییی نظیر بودن

دورو بر پوشاکش نرد که گرون و ب درد نخورن 

سافاری خوشم نیومد 

شب توی ساحل با خانواده آب بازی خیلی چسبید این از همش بهتر بود 😅

هتل پارسیان هم عالی بود از همه نظر 

اسمم نظر همسرمه
هتلت کدومه؟ ببین کشتی تفریحی رویای دریا بود اسمش فکر کنم اون خوب بود سافاری خوبه جنگ هارو حتما بر ...

کشتی تفریحی 

پارک دلفین 

جنگ پازل شو (اکبر اقبالی) . بقیه جنگ ها جالب نیستن 

ساحل مرجان 

آب انبار (البته کفش نمک ریختن برا نمک درمانی هم خوبه )

کشتی یونانی هم که معروفه 

پارک دلفین به نظر من رفتن نداره دیگه بقیش هرجا بری عالیه رستوران شاندیز و اختاپوس هم خیلی خوب بود کیترینگ گل مریم هم غذاش خیلی بیمزه بود کشتی تفریحی هم بقیه هتل رفته بودن بهشون خوش نگذشته بود کشتی اکواریوم خوب بود جالب بود جنگ معین شو هم عالی بود 

2706