2733
2739
عنوان

بعد ازدواج چجوریه؟

244 بازدید | 19 پست

باید خانومو مسافرت برد؛خرید کرد رفت و آمد با خانواده و فامیل بچه داری قسط قرض فشار حواست باشه نازکتر از گل بش نگی(خطر مهریه اجرا گذاشتن) واقعا سخته حتما بخاطر همیناس ک‌مجردا زیادن و سن ازدواج بالا رفته! درک متقابل تفاهم گذشت فداکاری چخبره واقعا قراره چی بشه با ازدواج؟

با این دید ازدواج نکنید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شما دید درستی به زندگی مشترک کلا ندارید!

این یه زندگی سمی هست 

به فرض این سبک باشه و این بخشی از کار هایی باشه که شما تو زندگی مشترک انجام میدید 

در مقابل هم همسر شما داره کار های خونه رو 24ساعته انجام میده،به امور خانگی میرسه،برابر با شما داره میاد خونه فامیل و... پس حرفی نمیمونه واقتا

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738
چرا

چون جنبه های عادی و شیرین رو نمیبینید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

اینایی که گفتید فقط برای خانم نیست که تو زندگی مشترک همه چی دوطرفست

مسافرتو هردو می‌رید به هردو خوش میگذره 

قسط و قرض و سختی باشه هردو به مشکل میفتید و اذیت میشید 

از گل نازک تر نگفتن و احترام همو نگه داشتنم همینطور 

یکم زیادی گارد گرفتین شما😅

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️
2706