2737
2739
عنوان

راهنمایی برای اوردن بچه ی دوم

90 بازدید | 11 پست

سلام عزیزان من ۳۰سالمه شوهرم۳۸ساله و یک دختر دسته گل یازده ساله دارم تک فرزندم دخترمم مثل من احساسی به دو فرزندی و اینا نداره اما من چون خاله نداشتم مادرمم ولم کردو رفت فک میکنم یه بچه ی دیگه خوب باشه داشته باشم هرچند فاصله سنیش بادختر م خیلی میشه عزیزان من پارسال سقط خودخاسته داشتم حالم بد بود و وحشتناک قرص های اعصاب میخوردم و راحوتانم خورده بودم شرایط و حال داغونی داشتم ۳بار میخاستم خودکشی کنم دست خودم نبود عزیزان عاجزانه ازتون میخام دلسوزانه جواب بدید چرا من سراون بچه اونجور شدم نکنه سر بچه بعدی ام اونقدر روح و روانم بهم بریزه و دوباره فکرخودکشی کنم ایا اقوام با دوستاتون کسی تحربه داشته  دوستان من چندسال پیش دکتربم قرص خواب زولپیدم دادو حالا سالهاس معتادشم نمیدونم چجوری ترکش کنم کمکم کنین راهنمایی کنید 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان خوبم خیلی اوکیم فقط معتاد قرص خواب زولپیدمم اما اونموقم تا قبل اینکه بفهمم باردارم حالم خوب بود ...

اثرات افسردگی و هورمونها بوده 

برو تحت نظر دکتر قرصتو جایگزین کنه 

تحث نظر باش سر خود باردار نشو

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
تحت نظر چه پزشکی؟روانپزشک و دکتر هورمونی؟

روانپزشک ،،باید دوز داروهاتو کم کنه کم کم مشاوره بشی وقتی استیبل شدی و دیدن خطری برای خودت و بچت نداری  اجازه میدن باردار بشی ،، اصلا هم خجالت نکش خیلی خوبه که داری اقدام میکنی ایشالله  زود زود بچه دار بشی و حالت خیلی خیلی خوب باشه باهاش😙

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2740
الان خوبم خیلی اوکیم فقط معتاد قرص خواب زولپیدمم اما اونموقم تا قبل اینکه بفهمم باردارم حالم خوب بود ...

من باشم بی خیال میشم

مشخصه تو بد افسردگی بعدزایمان میگیزی با گذر زمانم شدیدتر میشه

جون خودتو بچهاتو ممکنه بخطر بندازی بخاطر خواهر دخترت مادرشو نگیر

من باشم بی خیال میشم مشخصه تو بد افسردگی بعدزایمان میگیزی با گذر زمانم شدیدتر میشه جون خودتو بچهات ...

آخه سر اولی خیلی اوکی بودم من خودم حدسم اینه بخاطر مصرف قرص و بارداری ناخاسته و شوکه شدنم اونجور شدم من تو شرایطی بودم به شدت خراب از طرفی ام میخاستم درس بخونم همه چیم بهم ریخته بود یهو فهمیدم باردارم شوووکه شدم نابودم کرد

آخه سر اولی خیلی اوکی بودم من خودم حدسم اینه بخاطر مصرف قرص و بارداری ناخاسته و شوکه شدنم اونجور شدم ...

نخ عزیزم با  رفتن سن به بالا این افسردگی تو اونایی که زمینشو‌دارن بیشتر میشه

یک درصد اگر به اون شدت بگیری چی؟؟؟ میارزه؟؟؟ فرد دلسوزی داری که ۲۴ ساعته ازت مراقبت کنه؟؟؟

نخ عزیزم با  رفتن سن به بالا این افسردگی تو اونایی که زمینشو‌دارن بیشتر میشه یک درصد اگر به او ...

نه هیچکسو ندارم 😓پس شوهرم چی اون بچه دوست داره ازطرفی ام نمیخام دخترمو شوهرمو با افسردگی و پرخاشگری دوباره اذیت کنم من اصلااا نمیخام دوباره تجربش کنم یعنی راهی نداره بشه کنترلش کنن دکترا