2752
2734
من استفاده کردم.سردردو خوب میکنه. سوزش و..هم نداره

چ مدت سردرتون میگرنی بود و چقدر شدید 

من همیشه سردرد دارم عطاری گفت جوری قطره رو بریز ک وارد گلوت نشه بره تو پیشونیت امونم و برید انگار کوره آتیش طبیعی ؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ مدت سردرتون میگرنی بود و چقدر شدید  من همیشه سردرد دارم عطاری گفت جوری قطره رو بریز ک وارد گ ...

البته من فقط روغن بنفشه استفاده نکردم بلکه در کنارش دم کرده‌ی مرزنجوش با داروی جامع امام رضا استفاده کردم و هم قطره ی مرزنجوش با داروی امام رضاهم تو بینی م ریختم

البته من فقط روغن بنفشه استفاده نکردم بلکه در کنارش دم کرده‌ی مرزنجوش با داروی جامع امام رضا استفاده ...

تاثیری داشت اگر آره میشه در مورد دارو وزمانش راهنمایی کنید واقعا از زندگی کردن افتادم