2733
2739

وقتی فهمید دومی دختره خوشحال شد🥺🥺🥺

وقتی بهش گفتم سر اولی خوشحال نشدی انگار... چطوری شد!!

گفت چون طعم دختر رو نچشیده بودم...

و خواهرم نداره..

انقدم رابطش با دختر ۴ سالم خوبه ک نگو ..عاشق همن😍🤣

حالا ذوق داره میگه یه دخترمو بغل میگیرم یه دخترمگ دستشو میگیرم😁

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

خداروشکر

بابا جونم خواهرمم اومد پیشت خیلی مواظبش باش 🫂جون عزیز خودت تنهاش نزار ما که تلاشامون بی نتیجه موندو خدایی نبود که کمکمون کنه. اما تو مهربونی، تو پدری، تو بچه هاتو دوست داری بغلش کن تا جای درداش خوب بشه و آروم بگیره.... فقط دعا کن زودتر بیام پیشتون 🥀🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ای جااااان چشام گلبی شد براتون🥰🥰🥰

خودمم که عاشق دخترم... 🥰فدای تو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

چشمتون روشن 😍😍

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
2738

😘 آرزوی خوشبختی ابدی استارتر جون

even ιғ ι'м noт wιтн yoυ ι тнιnĸ oғ yoυ..             پیـشتم نباشم ، پـیشته حواسم...!   احسان من                        🌷🍁❤️ اگر خوشحالی پیشش، کافیه برات!♥️💯✨
الهی خوش قدم باشه زندگیتون پرازخاطره های خوب باشه

مرسی عزیزم...انشاا..شماهم همیشه خوشحال و سالم باشی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چشمتون روشن 😍😍

مرسی عزیزم... خدا کوچولوتو بهت ببخشه😍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شوهرمنم وقتی فهمید دختر بامن قهر بود وب خاطر مشکلات جنین راضی ب سقط حالا۸ماخشه التماسم میکنه بزرگ ...

اره دنیا که اومد شوهر منم انقد عاشق دخترم شد تا الانم راجع ب دخترم جزییاتو میپرسه حتی چی خورده کجا خوابیده حتی برا حموم کردنش باید بهس بگم ک قبلش چک کنه ابگرمکن رو یا هوا خیلی سرد باشه نمیزاره ببرمش😅🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40