2733
2734
عنوان

بین چین و پشت کنکور موندن مجدد کدوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان چین هستید؟چند سال طول کشید تا کارتون انجام بشه؟دندون میخونید؟

نه چین نیستم شهریور میرم 

چند سال نیست هرموقع اقدام کنی از بهمن یا شهریور میری  شما الان اقدام کنی شهریور چینی

نه چین نیستم شهریور میرم  چند سال نیست هرموقع اقدام کنی از بهمن یا شهریور میری  شما الان ...

کدوم دانشگاه هست؟آیلتس گرفتی ؟ببخشید سوال میکنم چون من هیچ اطلاعی ندارم کسی رو میشناسید بتونه راهنمایی کنه؟

کدوم دانشگاه هست؟آیلتس گرفتی ؟ببخشید سوال میکنم چون من هیچ اطلاعی ندارم کسی رو میشناسید بتونه راهنما ...

جنگجو نه بدون مدرک زبان من ۳ ماه تحقیق کردم از همه چیزش خبر دارم اگ میخوای بپرس راهنماییت کنم

جنگجو نه بدون مدرک زبان من ۳ ماه تحقیق کردم از همه چیزش خبر دارم اگ میخوای بپرس راهنماییت کنم

ممنونم از لطفت 

هزینه اش رو میشه بگی؟پکن هست؟

حقیقتش من هنوز رشته ام رو انتخاب نکردم سر در گمم

محدودیت سنی تا چند سال هست؟

ممنونم از لطفت  هزینه اش رو میشه بگی؟پکن هست؟ حقیقتش من هنوز رشته ام رو انتخاب نکردم سر در گم ...

پکن فقط پزشکی هزینه از شهریه سالانه از ۲۲۰ هست تا ۴۰۰

در کل شهریه پزشکی کمتر از دندان و پذیرشش راحت‌تر  محدود سنی هر دانشگاه یجوری دندان نهایت تا ۳۰ پزشکی نهایت ۴۰ ولی میگم دانشگاه ب دانشگاه فرق داره دانشگاهی ک من دارم میرم تا ۲۳ میگیره