2733
2734
عنوان

بین چین و پشت کنکور موندن مجدد کدوم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه بگی چرا 

ببخشید اینو میگم ولی اکثرا وقتی برمیگردن ایران هیچی حالیشون نیست البته حق دارن اخه درسای پزشکی خودش سخته حالا فکرشو بکن بخوای به یه زبان دیگه هم بخونی قطعا نتیجه ش خوب از اب در نمیاد

تکاپو برای نجات ✨️
ببخشید اینو میگم ولی اکثرا وقتی برمیگردن ایران هیچی حالیشون نیست البته حق دارن اخه درسای پزشکی خودش ...

عزیزم یسال خودشون زبان میگن و بعدش آزمون آیلتس میگیرن و از فامیلا ما رفتن برگشتن الانم مطب دارن بعدشم شما از کجا تشخیص میدی کسی ک میری مطبش ایران خونده یا کشور دیگ

ببخشید اینو میگم ولی اکثرا وقتی برمیگردن ایران هیچی حالیشون نیست البته حق دارن اخه درسای پزشکی خودش ...

درست گفتی ..

اینم اضافه کنم دانشگاه های ایران از نظر 

پزشکی خیلی بهترن ..

ولی از نظر مهندسی اونور بهتره ..

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸
اوه ترکیه خیلی زیاد شهریش

بله از پسر عموم همون وقت ثبت نام ۴/۵میلیارد برا کل سال گرفتن نقدی الآنم داره میخونه امسال رفته ولی پسر عمم سال چهارم هست اونو هر ترم هزینه پرداخت میکنن دانشگاهاشون فرق داره 

2706