2733
2739

داره سری می‌ره درد داره میاد تیر کشیدن 

چه مدت طول می‌کشه 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

درد شدیدش ۲۴ ساعته مگه اینکه دگزا بزنی 

من نزدم با ژلوفن سر کردم به سختی 

کاچی پر زردچوبه بخور تا بخیه هات زودتر جوش بخوره 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من بخیه هم زد روز ۳،۴ کلا جوش خورد نخشم افتاد.مسکن بخور.اگه نمیتونی توی یه قاشق اب حلش کن بعد بخور

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2728
موقع کشیدن اذیت نشدی؟

نه اصلا نفهمیدم اولین بار بود دندون پزشکی اذیت نشدم

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

ممنون از دوستان 

2740