2733
2734
عنوان

احساس میکنم روانم بیمار شده

227 بازدید | 18 پست

هرلحظه تو ذهنم دارم با خودم حرف میزنم افسرده وبی انگیزه شدم همشم منفی بعد منفی هرچیزی میاد تو ذهنم 

تصمیم گرفتم از این به بعد با احساسم❤پیش برم نه با منطقم💤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

روانت بیمار نشده هیچیت نشده ، فقط خودت خیلی بهت نیاز داره که بهش توجه کنی ، خودت داره باهات حرف میزنه و میگه بیشتر مراقبت کن از من ، اون کودک درونت خیلی وقته که منتظرتوئه که سمتش بری همین

منم همسش گریه میکنم و از اینکه سلامتی جسمی ندارم از آینده میترسم و گریه میکنم😢

سلامتی جسمی نداری؟چرا؟

2740
همه ی مفاصلم داره صدا میده و درد میکنه  تواین یک سال اینطوری شدم 😢 افسردگی گرفتم و همش گریه ...

اهان بخاطر افسردگیه؟چرا افسرده شدی دنبال درمانش بودی؟

تاپیک آخرم رو بخون کمکت میکنه

خیلی دوس دارم اینکار هارو بکنم اما تنبلیم میاد از طرفی هم روم نمیشه یدفعه نماز خون بشم واینحرفا

آره خیلی دکترا رفتم  یه سال پیش از زانو شروع شد الان  ۱ ماه همه تنم درد میکنه و صدا میده و ...

خدا کمکت کنه عزیزم توهم مثل من افکار منفی زیاد داشتی حتما خدا کمکمون کنه همه رو 

همینطوری که من هستم؟

منم خیلی  حالم بده اگه میتونستم به خاطر افسردگی بیمارستان بستری میشدم امامیترسم شوهرم برام پرونده درست کنه تودادگاه 

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
2706