2737
2734
عنوان

پروتئین تراپی مو

240 بازدید | 25 پست

با کسی که میخوام برم پیشش صحبت کردم از ریزش موهام بهش گفتم گفت ۲ سانت از ریشه فاصله داشته باشه برات میزنم چون اکثرا  ته موهام فره. گفت صافی هم برات انجام میدم عکس از موهام براش دادم. 

حالا موندم چیکار کنم برم یا نه. گفتم فردا باهاش هماهنگ کنم ولی خیلیا میگن موهات ریزش پیدا میکنه بنظرتون منکه موهام حساسه با اینکه با فاصله از ریشه موهام بزنه بازم ریزش پیدا میکنه؟

عزیزم قد موهات چقده؟هزینه چقدر ازت میگیره؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قد موهام کوتاهه  تا شونه هام۸۵۰ گف هم پروتئین هم صافی

پروتعین صاف میکنه؟

من فقط پروتعین میخوام انجام بدم

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
قد موهام کوتاهه  تا شونه هام۸۵۰ گف هم پروتئین هم صافی

کدوم شهر هستین؟

منم موهام تقریبا همینقده

اگه هم صافی هم پروتعین اینقدر بشه خیلی خوبه

منم میترسم میگن ریزش میاره من یه مدت موهام خشک بود آرگان میزدم بدجور ریزش آورد☹️

کار بدی کردی 

باید بدونی جنس پوست سرت گرمه یا چربه وگرنه حتی جوشونده رزماری و ارگانم میتونن بدتر ضربه به موهات بزنن. 

2738
عزیزم من سوال پرسیدم منتظر راهنماییم🫠 نه اون صافی که بخوای رو فقط کراتین و احیا میده.

چونکه ریشه رو نمیزنه وفاصله داره اسیبی به مو نمیرسونه گلم

کدوم شهر هستین؟ منم موهام تقریبا همینقده اگه هم صافی هم پروتعین اینقدر بشه خیلی خوبه

مشهد

ببین من مطمئن نیستم اینکارو بکنم میترسم ریزش بگیرم 

همینطوریش ریزش دارم وای به حال کراتین و‌پروتئین

کار بدی کردی  باید بدونی جنس پوست سرت گرمه یا چربه وگرنه حتی جوشونده رزماری و ارگانم میتونن بد ...

اره فقط به ساقه هم میزدم ولی باز ریزش آورد 

Maryam::کاربر آقا، درخواست دوستی نده
مشهد ببین من مطمئن نیستم اینکارو بکنم میترسم ریزش بگیرم  همینطوریش ریزش دارم وای به حال کراتی ...

دختر خالم کراتین کرده بود ریزش گرفته بود ولی پروتعین فک نکنم ریزش بیاره چون تقویت کننده اس

منم میترسم میگن ریزش میاره من یه مدت موهام خشک بود آرگان میزدم بدجور ریزش آورد☹️

من انجام دادم 

نه تنها ریزش نگرفته حس میکنم کمتر هم شده 

فقط نزدیک پریودیم که میشه موهام میرزه که اونم مال کم خونیه 

میشه برای سلامتی خانوادم دعا کنید 💐دعا کردی بگو برات آیت الکرسی بخونم 💐
2706