2733
2734
عنوان

دعا کنین شرمنده نشم

122 بازدید | 8 پست

سلام دوستان روزتون بخیر

راستش به تازگی یه آزمون دادم مربوط به استخدام بوده ولی خراب کردم یه ماه بیشتر فرصت مطالعه نداشتم با حجم مطالب بسیار زیاد.

همه خانواده میگفتن امتحان صوریه و ولش کن و ....

تنها کسی که از کارش زد و کمک کرد همسرم بود که بچه هارو نگه داشت تا من بخونم دوتا بچه کوچیک دارم.

برام دعا کنید معجزه هم شده بشه من قبول شم هم شرمنده همسرم نشم هم ویژه شرمنده دخترم.همیشه دخترم سوال کردنی میگم خدا بچه هارو دوست داره و به دعاشون زود گوش میده.اینبار از امتحان که اومدم گفت مامان چقدر برات دعا کردم به خدا گفتم مامانم امتحان قبول بشه.خیلی ذوق داره.نمیخوام جلو دعای قلبش روسیاه بشم.

از طرفی به کاره خیلی نیاز دارم از طرفی هم بخاط یه سری مسائل نتیجه ازمون حکم آبرو برام پیدا کرده ازتون میخوام هرجوری که به خدا وصل میشید و خدا بهتون نظر میکنه برام دعا کنین بتونم قبول شم منم براتون دعا میکنم.

عزیزم ازمون اموزش و پرورش دادی 

انشالله قبول میشی نگران نباش 

میشه برای سلامتی دخمل نازم  یه صلوات بفرستید 🌺🥺همه چیز را مدیون حضرت علی اصغر شش ماه امام حسینم😭خداااااا شکرت بابت همه چیز ،خیلی دوست دارم  🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی از فامیلای ماهم دوتا بچشو ول کرد ۳ ماه رفت خونه پدرش موند برا ازمون اموزش پرورش خوند الان همه هی تحت فشار گذاشتنش میگن قبول شدی چی شد

خدایا به علی کمکم کن خدایا میدونم برات بنده خوبی نیستم ولی تو همه امید و پشت و پناه منی خدایا به علی به فاطمه به حسن و حسین دستامو بگیر ای همه امید من تو دنیا منو نا امید نکن.
عزیزم پس چجوری میخای بری سر کار؟همسرت که نمیتونه اون موقع هم بچه ها رو نگه داره

بله 

دخترم مدرسه میره مشکلی نداره امسال اوله

دومی هم مامانم خیلی بهم نزدیکه و همیشه کمک میکنه و میتونه نگه داره

یکی از فامیلای ماهم دوتا بچشو ول کرد ۳ ماه رفت خونه پدرش موند برا ازمون اموزش پرورش خوند الان همه هی ...

انشالله قبول بشه. فشار روانی از همه چی بدتره.

من کسی ازم توقع نداره ولی همینکه همسرم تو همین وقت کوتاه یه ماهه همه جوره کمک کرد نمیخوام شرمنده بشم دخترمم که ریز ریز میگه مامان ذوق دارم معلم بشی مامان خیلی دعات کردم خیلی بهم میریزم که کارنامه م بیاد و ....

انشالله قبول بشه. فشار روانی از همه چی بدتره. من کسی ازم توقع نداره ولی همینکه همسرم تو همین وقت کو ...

یا جوادالائمه ادرکنی گفتم خدا کمکت کنه خدا جلو همسر وبچه هات شرمندتم نکنه

میشه توهم برام دعا کنی اگر خدا مصلحتم وآرامشم رو تو جداشدن میدونه اتفاق بیفته

فقط خدااااا
یا جوادالائمه ادرکنی گفتم خدا کمکت کنه خدا جلو همسر وبچه هات شرمندتم نکنه میشه توهم برام دعا ...

ممنونم ازت عزیزم.خیلی لطف کردی.

از خدا میخوام آرامش و مهر به زندگی برات برگرده.

برات دعا میکنم هرجوری که نگاهت و قلبت به زندگی خوش میشه همونجوری خدا برات رقم بزنه.