2733
2734
عنوان

کسی بوده خیانت رو ببخشه و پشیمون نشه؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 643 بازدید | 36 پست

من خیانت دیدمو به خاطر بچه ها مجبور شدم بمونم ،شوهر منم بارها التماس کرد که ببخشمش ،بارها توبه کرد ولی بازم خیانت میکنه .

زندگی با خیانتکار خیلی سخته ،همش تردید ،شَک .

شما که هنوز عقد نکردین به نظرم برنگرد ،شانست گفته قبل ازدواج فهمیدی 

.من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس شیفته ی حرف زدنم نشود،قلب هیچ کس با دیدنم نلرزد،کسی برای چشم هایم نمیردو شعری در وصف پیچ و خم گیسوانم سروده نشود...من آنقدر معمولی هستم که هیچ کس با خندیدنم ته دلش ضعف نرود،هیچ کس از نبودنم غصه اش نگیرد وجای خالیم توی ذوق نزند...من یک آدم معمولی هستم،حتی از معمولی هم معمولی تر،ولی دوست داشتن را بلدم،اینکه با تمام وجودم یک نفر را دوست داشته باشم بلدم،اینکه برای بودنش و ماندنش از جان و دل مایه بگذارم هم بلدم....

اسی اصلاقبولش نکن،رفته دوراش وزده برگشته شک نکن بازم تکرارمیکنه تازه هنوزبراش تازگی داری۴سال که اززندگیت گذشت بیشترعادی شدی چکارمیکنه،تمومش کن تا بایه بچه توی چاه نیفتادی دیگه اونوقت راه پس وپیش نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی دیدم توی دوستی بخشیدن دوست منم  دوست پسرش خیانت کرد دختره فیلمشونو فرستاد براش خیلی گریه میکرد ولی چند روز بعد دوباره برگشت با پسره خیانتکار دوست شد منم باهاش قهر کردم 

2731

سلام.من اصن شناختی روی هیچ کدومشون ندارم هیچ نظر قطعی نمیدم که ببخش یانبخش فقط طبق تجربه گذشته خودم میگم چیزی نیست که کسی ندیده باشه یا نشنیده باشه شاید خیلی از مردها اینجوری بودن یاباشن.شایدتوی برهه ای از زندگی همزمان باچندنفردررابطه بودم ولی خودمم میدونستم که بین این چندنفرعلاقه بیشتری نسبت به یکیشون دارم بااینکه عاشق یکی بودم و هیچ رقمه نمیتونستم بیخیالش بشم وتوی دلم اونو برای ازدواج درنظر گرفته بودم وحاضربودم به معنای واقعی جونم روبهش بدم ولی باهمه اینارو سه نفر دیگه هم بودن صداقت واسه سرگرمی نمی‌دونم تنوع یارابطه جنسی ویاهردلیلی که اون موقع داشتم بااینکه میدونستم اون حتی اگه بفهمه نگاه دختر دیگه ای کردم سرازبدنم جدامیکنه.ولی باهمه اینادلیل نشدکه سرسوزنی ازعشقم کم بشه ودراخربیشترهم شد بیخیال همشون شدم و فهمیدم هیچکس بجزاون لایق دوست داشتن و عشق ورزیدن نیست بااینکه بعدافهمیدم اون همون موقع هم میدونستم من بااونارابطه دارم ولی اصن به روی من نیاورده.مطمن باشید این شهر اون طورهست که یکی نتونه یک سال و نیم صدتاش روگیربیاره بعدنبوده اومده بندکرده به کسی که می‌دونه بهش خیانت شده..ارزش یک فرصت دیگه رو داره اما این باربادقت بیشتر روی اون.ویک حقیقت که دروغ میگه اون دختریازنی که بگه نمیتونم بفهمم یکی عاشق واقعی منه یاداره دروغ میگه.هیچی توی دنیا ارزش یه رابطه عاشقانه بین دونفررونداره پس لطفا نظر قطعی ندیداین مواقع تمام امیدوار وی یه نفررونابودونیست نکنید.. ممنون انشالا که با کمک خداوند این باربادرک دیگری ازهم به هم برسیدوبه پای هم پیربشیدوعاشق هم بمونیدتالحظه مرگ.