2752
2734
عنوان

کسی بوده خیانت رو ببخشه و پشیمون نشه؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 635 بازدید | 36 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوب من تجربه ام گفتم همین

چیزی گفتم 😐منم دارم اسی رو راهنمایی میکنم که بدون که دوست نداره که خیانت کرده بعد دیده از تو بهتر فعلا نیست دور و برش برگشته وگرنه ازش خوشگل تر بهتر پیدا میکرد باز خیانت میکرد 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم 
شما که اقایی ، چرا یک مرد خیانت میکنه بعد به غلط کردن میافته؟

دلایل مختلفی داره

برای یه آقای متاهل ببخشید  موضوعات  جنسی تو خیانت مطرح نیست. بلکه ارضا و تامین اون نیاز های برآورده نشده است.

بیشترش حس جلب محبته

همونطور که  یه خانم خیانت میکنه.

⚠️⛔لطفا به هیچ‌وجه در تاپیک های من کامنت نگذارید🙏، اگه تاپیک یا پستی مورد پسند شد، لایک کنید، و حتی الامکان درخواست ندید🙏  ................  گاهی برای دل خودم، دلنوشته یا متنی رو دکلمه می‌کنم  .................   او قند روزهای تلخ من است❤                                   
طرف برای بچه که دارن مجبوره ببخشه ولی تو خیلی شانس اوردی قبل ازدواج و پایبندی به بچه و مهر طلاق شناخ ...

حرف حق ایشون زدن 

وقتی دلیلی برا بخشیدن نداری چرا میپرسی؟

مثل اون سکانس افعی هست که پیمان معادی میاد پول بلیط از دکه سینما بگیره 

زن ازش می پرسه چرا می خواهی پول پس بگیری؟

پیمان میگه:از سالن اخراج شدم

زن ؛نمیتونیم پس بدیم

پیمان؛اگه امکان پس دادن نبود نمی پرسیدی چرا ؟

طبیعت ثابت کرده همیشه بعداز سخت ترین زمستونها زیباترین بهارها میاد ،همبن باعث میشه آدمهای زلال به حکمت خدا اعتماد کنند ⭐    

من یه سری از زنها رو درک نمیکنم حاجی یعنی شما انقدر بی ارزشید به کسی که دوستون نداره تازه روش می‌ره خیانت می‌کنه فکر هم میکنید اونم وقتی مجرد هستید بچه ندارید ممکن هزار تا موقعیت بهتر پیش بیاد حالا دخترای اطراف ما پسر این همه خوبه هواشو داره باز ناز می‌کنه 🦥دیگه برای تموم شدن یک رابطه خیانت محکم ترین دلیله 

متولد ۸۶هستم اندازه ۹۰ساله ها میفهمم