2733
2734

اللهم صل علی محمدٍ وال محمدٍ و عجلْ فرجهمْ 

اللﮩـم_عجـل_لولیـڪ_الفـرج‍🌺#

یاصاحب_الزمان#  

فرج مولا صلوات..اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم. 

من فردا ب احتمال۹۹درصد پریودمیشم

بعدالان اذان زده من میخوام خوراکی بخورم بعدنیت روزه بگیرم

روزم قبول میشه یا قبل اذان باید نیت میکردم میخوام ی روز بگیرم ثوابشو هدیه کنم ب ی شهید

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صد مرتبه

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
من فردا ب احتمال۹۹درصد پریودمیشم بعدالان اذان زده من میخوام خوراکی بخورم بعدنیت روزه بگیرم روزم قب ...

متوجه نشدم؟ بعد اذان چیزی بخورین؟ خب دیگه روزه حساب نمیشه که. 

توی قنوت نمازتون دعای سلامتی حضرت صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف (دعای اللهم کن لولیک...) رو بخونید. خدایا من اعمال مستحبی ام رو به نیابت از تمام این دل شیفتگان حضرت انجام میدم. 
متوجه نشدم؟ بعد اذان چیزی بخورین؟ خب دیگه روزه حساب نمیشه که. 

فلن نیت نکردم که میخوام روزه بگیرم😐

حتما باید موقع اذان نیت روزه بگیرم؟ یا بعدشم میتونم؟

دعای فرج  🧡 اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ التماس دعا

حسبی الله ونعم الوکیل.  خدایا هم میدونی،هم میتونی🙏     #چالش ناشناس     https://abzarek.ir/service-p/msg/1808419
فلن نیت نکردم که میخوام روزه بگیرم😐 حتما باید موقع اذان نیت روزه بگیرم؟ یا بعدشم میتونم؟

اگر تا قبل اذان ظهر کاری رو که روزه رو باطل میکنه انجام ندادین میتونین نیت کنیدو روزه بگیرین. نیاز نیست حتما قبل اذان صبح باشه. 

اگه تا الان چیزی نخوردین نیت کنید و بگیرید

اگر تا قبل اذان ظهر کاری رو که روزه رو باطل میکنه انجام ندادین میتونین نیت کنیدو روزه بگیرین. نیاز ن ...

مرسی از راهنماییتون😍❤