2733
2734
نمیزاره اتقدخوابش میادنمیزاره دستمالوازشکمش میکشه بیرون

دخترمنم نمیزارع ولی بیدارش میکنم آب بازی دوسدارع یه ظرف کوچبک‌ پاشو میزارم خودشم عروسکش میزاره

ولی نمی‌ذاره پارچه بزارم رو بدنش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خواهر منم یکم تب داشت و معلوم بود داره مریض میشه بهش کلداکس دادیم الان خوابه خیلی نگرانشم😭😭😭

چکش کنید.من سعی میکنم خودموسزگرم کنم نخوابم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم
2731
دخترمنم نمیزارع ولی بیدارش میکنم آب بازی دوسدارع یه ظرف کوچبک‌ پاشو میزارم خودشم عروسکش میزاره ولی ...

وای خدامال من انقددنبال بهونه هش یکم تبشواوردپایین گذاشتم بخوابه

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

الان دوسه بار توخواب سرفه کرد

اریومی خریدم براش امشب  اولین بار مخام بدم دکترش گف دونیم هر هشت ساعت منابشه تک سرفه داد شربتش خوبه؟؟؟؟برای آب بینی هم شربت سیتریزین دارم یکماه باز کردم میشه بهش بدم؟

😭منم بچم تب داره  فكر نكنم هيچ بچه ايي اندازه بچه من مريضياش وحشتناك باشه تباي چهل و طولاني&n ...

انگارکسی منوبیدارکردگریه هم نمیکردپاشدم دیدم داره میسوزه توتب خدارحم کرد

انگارکسی منوبیدارکردگریه هم نمیکردپاشدم دیدم داره میسوزه توتب خدارحم کرد

حواهر مراقب باش خصوصا زمستون 

من چشمام داره از كاسه در مياد 

به شوهرمم اعتباري نيست يهو خواب ميره 

تبشو چك كن مدام هر نيم ساعت 

لباس هم من دیشب تیشرت شلوار پوشیدم دما خونه کم کردم نه اونقدر ک لرز کنن

منم همیشه لباس کم میپوشونمش چون گرماییه