2733
2734
عنوان

برای پسر دار شدن گفت شب 13 اقدام کنم حالا....

| مشاهده متن کامل بحث + 616 بازدید | 35 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برفی جان منم باهات موافقم هر که دوست داره از هردوش داشته باشه و تلاششو بکنه وبعد بسپره خدا وناشکری نکنه نهه اینکه می خواد اقدام وتلاش کنه بگن چرا این کارو میکنی هرکه تو یه موقعیتیه
2731
انشالله خدا بهت یه پسر خوشکل و تپلی بده
خیلی فکر میکنم به ادمهایی که اینجا میبینم به کسانی که در یک مستطیل کوچک جای میگیرندنه حجم دارن نه لمس میشوندنه گرمند نه سردندتمام خوشونت تمام عشق تمام نفرتشان فقط در جمله ایست که نوشته میشودحتی صدایشان هم نیست دربهترین حالت فقط چراغی هستند که روشن خاموش میشود رفتنشان مثل امدنشان بی صداست مثل بودنیست که اصلا نیست فقط یه چیز مشترک مارا باهم میبرد تنهایمان ونیاز به فهمیدنمان بازندگی هیچ وقت نباید قهر کرد یادمان باشد دنیا منت هیچ کس را نمیکشد
راز عزیز انشاالله توام سید علیت بیاد ❤❤
خیلی فکر میکنم به ادمهایی که اینجا میبینم به کسانی که در یک مستطیل کوچک جای میگیرندنه حجم دارن نه لمس میشوندنه گرمند نه سردندتمام خوشونت تمام عشق تمام نفرتشان فقط در جمله ایست که نوشته میشودحتی صدایشان هم نیست دربهترین حالت فقط چراغی هستند که روشن خاموش میشود رفتنشان مثل امدنشان بی صداست مثل بودنیست که اصلا نیست فقط یه چیز مشترک مارا باهم میبرد تنهایمان ونیاز به فهمیدنمان بازندگی هیچ وقت نباید قهر کرد یادمان باشد دنیا منت هیچ کس را نمیکشد