2733
2739
عنوان

امشب باید بیدار شیم برای. سحری لطفا جواب بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 26 پست

کاش میشد منم روزه بگیرم ولی باردارم و نمیشه 

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاش میشد منم روزه بگیرم ولی باردارم و نمیشه 

برام دعا کن تو الان خیلیییی دفات گیراس توروخدا اگ  دلت راضیه دعا کن برام خیلیییییییی محتاجم ب دعا

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2731
برام دعا کن تو الان خیلیییی دفات گیراس توروخدا اگ  دلت راضیه دعا کن برام خیلیییییییی محتا ...

ایشاله که هر چی میخوای و نیاز داری خدا بهت بده ❤️❤️🥺

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
طبق تقویم روز سه شنبه ۲۲اسفند روز اول ماه مبارک است اگه امشب ماه روئیت بشه فردا اول رمضان هست  ...

بنظرتون تا کی اعلایم میکن

ایشاله که هر چی میخوای و نیاز داری خدا بهت بده ❤️❤️🥺

انشالله  

الهی سالم سلامت توراهیتو. بغل کنی 

2738
انشالله   الهی سالم سلامت توراهیتو. بغل کنی

مرسیییی بابت دعای قشنگت مهربون

فردا احتمالش خیلی کمه اول رمضان باشه توی ایران ولی چند تا از کشورهای عربی فردا رو اول ماه مبارک اعلا ...

انشالله ب حق این. ماه خدا نا امیدمون نکنه و دلمون شاد کنه ای خدا