2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ی مشکل برام پیش اومو چند روز کتاب و نخوندم و دیگه حوصلش و نداشتم 💔 دوست دارم دوباره شروع کنم ولی ح ...

انشالله هر وقت تونستی دوباره میخونی منم تازه تا تمرین دومش خوندم . حس خوبی  همون لحظه باهاش پیدا کردم امیدوارم تا اخر ادامه بدمش 

2740

از راندا برن 

خیلی 

من کتاب قدرت خوندم بعد گفت واسه خودت نشونه بذار که داری خوب فکر میکنی یا بد(خلاصش این میشه)

بعد من بارون گذاشتم نشونه عشق (یعنی هر وقت به هدف فکر میکنم ) باورت نمیشه یا بارون میاد یا فیلم بارونی بع طور اتففافی نگاه میکنم

از راندا برن  خیلی  من کتاب قدرت خوندم بعد گفت واسه خودت نشونه بذار که داری خوب فکر میکن ...

😍خداروشکر .ممنون که گفتی. بیشتر از قبل مشتاق ب خوندنش شدم .انشالله هر چی دلت میخاد برات اتفاق بیوفته ❤️

به چیزایی که خواستین یا آرزوتون بودت رسیدین 

من دیدم نسبت به دنیا تغییر کرد ، شاد بودم ، چون همه داشته هامو میدیدم و اصلا ناله و نفرین نداشتم. غر غر هم دیگه نداشتم. حس خیلی خوبی بود. حتما کتاب رو بخون. 

2706