2733
2734

اول از همه بگم من اصلا اینطوری نیستم قرار بذارم با کسی سر ساعت اونجام این دفعه انقد خسته بودم این اتفاق افتاد برام 😭قرار بود باهم بریم بیرون بعد من بهش گفتم خیلی خستم شاید نیام بعد گفت خب دو ساعت دیگه بریم گفتم باشه 

رفتم ساعت گذاشتم خوابیدم انقد خسته بودم ساعتم زنگ زده بود نفهمیده بودم😭

بعد دوستم پاشده بود رفته بود همون ساعتی که گفته بود حتی زنگم زد من برنداشتم یعنی خواب بودم😐😐😐😐

اصلااا فکر نمیکردم برندارم بره اونجا میگه خیلی نگران شدیم منو مامانم داشتیم سکته می کردیم مامانشم کلی بهم زنگ زده بود😭 دقیقا ۲۰ بار بهم زنگ زدن

وای عذاب وجدان ولم نمیکنه دارم میمیرم از عذاب وجدان 😭

ولی خدایی وقتی من گوشی رو برنداشتم نباید میرفت...

وای دارم دیونه میشم از فکر و خیال😭از اون موقع همینطوری دارم گریه میکنم💔

یه بار خواستیم بریم بعد مدت ها بیرون اینطوری شد و اذیتش کردم💔

دوست من ی بار منو نیم ساعت کاشت بعد نیم ساعت زنگ زدم میگ با نومون دارم بازی میکنم الان میام هنوزم ک ...

خب دوست شما اصلا کارش درست نبوده

ولی من عمدی نکردم💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یاد خودم افتادم🤣

منم خیلی خوش قولم.

یکی از دوستام میخواست امتحان بده(امتحان قبلیشو من جاش رفتم نوشتم و قبول شد🙃🤭)دوباره هفته بعدی،گفت این امتحانم آنلاینه،زنگ میزنم جوابارو بهم بگو.

منم گفتم باشه.شبش تا صبح داشتم با همسرم(اونموقع نامزد بودیم) حرف میزدم،بعدم خوابیدم🤣🤣🤣

بیشتر از ۵۰ دفعه بهم زنگ زده بود و بقیه دوستای مشترکمونو خبر کرده بود که به فلانی بزنگید بیدارش کنید🤣🤣🤣🤣