2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی حس بدددیه

ظهر در کمال نا باوری بهم گفت نون خور اضافه😐

گفتم مث سگ حمالی خونه زندگیو میکنم نیازت همه جوره باهام رفع میشه هیچ کاریم واسم نکردی تا امروز چیکار کردی واسم ک بهم میگی نون خور اضافه؟مگه تا پای طلاق نرفتیم چرا طلاق ندادی حتی حاضرم مهرمم ببخشم فقط تو نباشی😭ازش متنفرم ته دلم یه جوریه همش بغضم میترکه

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...

گولم زد مث سگ پشیمونم.خیلی خسته ام.خیلی کم اوردم.الانم نزدیک پریودمه حالم بدتررر از بده اصلا بهش اعتماد ندارم.😭میترسم جدیدا ازش همش تهدیدم میکنه میگه مهریه بهت نمیدم تازه یه چیزی ام ازت میگیرم.

ظهر در کمال نا باوری بهم گفت نون خور اضافه😐 گفتم مث سگ حمالی خونه زندگیو میکنم نیازت همه جوره باها ...

منن م ازش متنفرم

دوشبع رفته خونه مادرش

۲۰ روز ازمن دوربوده وتااومده رفته دیدن ننه عفریته ش

حلالش نمیکنممم

کاش خانوادم میراشتن ازش جدابشم

منن م ازش متنفرم دوشبع رفته خونه مادرش ۲۰ روز ازمن دوربوده وتااومده رفته دیدن ننه عفریته ش حلالش ...

از صبح هی دارم نفرینش میکنم وای دیوث هیچیش نمیشه.این پدر مادرش جدا شدن همش تو رکاب بابای دیوثشه.حرومزاده ها تف ب هرچی مرده ک زنو عذاب میدن الهی خیر نبینه ک امروز دلمو ب درد اورد