2733
2734

سلام دوستان 

مشکل من خسیس بودنمه برعکس شوهرم که ولخرررجه

رفتیم سفر بوشهرزنگ میزدم به این سویت اجاره ای ها جای ارزون بریم میگفتم کاش چادرمسافرتی میاوردیم و...

شوهرم رفت هتل گرفت شبی 2میلیون 

گفتم خب 2میلیونو لباس میگرفتی چرادادی هتل

میکه بسه پس این هتل هابرا کین ؟؟

کلا تا پول خرج میکنم حالم بدمیشه

لباسامم همه معمولی

تو خانواده پرجمعیت بزرگ شدم باسختی 

مادرم حسابگربود منم عین مادرمم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلوشو نگیر خب بزار خرج کنه

울던 곳에서 웃게 될 거야؛ و ت‍‌و خ‍‌واه‍‌ی خ‍‌ن‍‌دی‍‌د در ج‍‌ا‍‌ی‍‌ی ک‍‌ه‍‌ ق‍‌ب‍‌ل‍‌اً گ‍‌ری‍‌ه ک‍‌َرده‍‌ ب‍‌و‍‌دی :)))
2728

میانه رو باش

پس انداز بکن ولی در درجه اول به خودت برس

از پولت لذت ببر

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اگر خیلی اذیت کننده اس میتونی با روانشناس درمیون بزاری. در کل پول برای خرج کردنه. ادم سفر می‌ره خوش بگذرونه نه تو چادر بخوابه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2738

دقیقا منم حسابگرم به دلیل مشکلات مالی.حالا دخترمم شبیه خودم شده.متنفرم از این اخلاقم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨

من شوهرم مثل توعه هر بار که سر پول و خرید و هرچی خسیس بازی درمیاره آرزوی مرگشو می کنم

میدونم شوهرت چی میکشه ولی کلا زن خسیس باشه میگن خوبه ولی مرد خسیس آدمو پیر میکنه

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
2706