2737
2734
عنوان

کی مقصره؟

97 بازدید | 16 پست

سلام من برای بچه داداشم کادو خریدم زنگ زدم اومد خونمون بهش دادم خونمون تو یه کوچه هست حالا زنداداشم ناراحت شده میگه تو که میخواستی کادو بدی میومدی یه ساعت خونمون مینشستی  خودت بهش می‌دادی اینجوری بیشتر ارزش داشت نه که زنگ بزنی بچم بیاد کادو بگیره!!منم بدم اومد یعنی کدوممون مقصریم من اشتباه کردم؟

حق با زن داداشت

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اینکه کادو گرفتی و دل بچه رو شاد کردی خیلی خوبه

حالا بهتر بود میرفتی یا دعوت میکردی و می‌دادیش

ولی به هر دلیلی نخواستی این کارو بکنی

و به نظر من طرف نباید به جای تشکر برگرده همچین حرفی بزنه!!!

ن کار بدی نکردی ولی خب اونم عروس خونوادس ،فک میکنه شاید منظوری داشتی حالا چرانرفتی پیششون؟

راستش خیلی از زن داداشم خوشم نمیاد بعد هم گفتم اصل کادو دادن هست چه من برم چه اون بیاد،حتی ازم یه تشکر هم نکرد

واقعا؟؟

ببین نمی‌تونم بگم حق با اونه ها شایدم نباشه

ولی اون تو جایگاه عروس انتظار داره خواهر شوهرش بیاد خونه شون اگه میخواد کادویی چیزی هم بده 

الان شاید به خودش گرفته که چرا نرفتی خونه شون و این حرفا 

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2706