2752
2739
عنوان

رژ گونه مایع خوبه یا اون پودری ها؟

224 بازدید | 13 پست

😊

من قلبم با لبخندت میزنه🥰🥰                                                           من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداس...💖                           پدر از آسمان چه خبر مهمانی خدا تموم نشد برگردی؟؟😔😔🥲🖤❤                    آدمک خر نشوی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند...😎                                                                                          منیم فنجانیم اورئیمین پاراسی خوش گلیبسن من و باباوین زندگیسینه🥰🥰💖❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من مایع میزنم فیکس میکنم حس میکنم از پودری بیشتره ماندگاریش

مایع چجوریه؟ریزش نداره؟مث رژلبه؟..

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
نه ریزش نداره جای خودش میمونه راحت پخش میشه رو صورت  اره

چ خوب مرسی گلم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
واقعاا خوبه؟؟اخه قیمتش پایینه؟شما استفاده کردی؟؟بعد روش یا زیرش چی میزنید؟

زیرش آب رسان میزنم ۵ دقیقه میمونه بعد گابرینی میزنم پوستم خیلی چرب بود ولی اینو میزنم رو صورت مات میشه نمیماسه اره قیمتش پایینه دیروز بازم خریدم ۱۷۵ ولی خیلی خوبه 

از روش بعضی وقتا پودر فیکس میزنم بعضی وقتا پنکیک 

زیرش آب رسان میزنم ۵ دقیقه میمونه بعد گابرینی میزنم پوستم خیلی چرب بود ولی اینو میزنم رو صورت مات می ...

ببخشید آبرسان و پودر فیکس چی میزنی و اینک گابرینی چ شماره ای خوبه ؟شما شیشه ایشو داری یاتیوپی؟